Svi ili većina ovdje ima svoje firme

Jedno me zanima da li vi u IT industriji plaćate za slivne vode i Hrvatske šume ili sam samo ja debil pa to plaćam.

Novi sam u poslovanju tek 6 mj. nerazumijem se bas u sve ali vecinu da te nasrecu poslujem u plusu. :wink:

Hrvatske sume si obvezan placat bilo kojom bransom da se bavis, a slivne vode samo ako imas vlastiti posl. prostor.

1 Like

Odnosno za te slivne vode mislim da se samo obracunavaju ako si u kuci. Za stanove to ne vrijedi. Al pazi … doci ce tebi jso toga :)) HGK … porez na tvrtku …clanarina turistckim zajednicama … :slight_smile:

1 Like

To znaci da moram placati oba nameta jer imam poslovni prostor. Vidjet cemo kakava ce me iznenadenja jos stici

slivne vode mislim da je to ok jer se nalazim u jednom trgovackom centru. Da li bi takve informacije trebale znati knjigovode jer dvoje sam pitao vec o tim nametima samo neke su mi rekli a ja kasnije saznao za njih jos. Promjenio vec dva knjigovodstvena servisa.

da li netko ima prekoruku dobru za knjigovodstveni nije bitno gdje se nalazi moze i u Zagrebu jer sam cesto gore

Idemo ooooo

1 Like

Imam ja. Mogu ti dat kontakt telefon i PDF s cjenikom. Posalji mi na PM email.