Synesis REST API sa Woocommercom

Dakle Synesis ima svoj dio programa koji radi kao konekcija za ažuriranje proizvoda u dućanu na WOO comercu preko SKU brojeva.

Koristim samo za CIJENE i KOLIČINE.

I to sve funckionira, čak i povlačenje narudžbi nazad u Synesis.

NO, varijabilni proizvod, gdje svakoj variaciji je dodijeljen SKU, ne registrira izmijene.

Pregledom baze podataka vidim da
SIMPLE proizvod sa svojim SKU brojem, ima dva mjesta gdje se nalazi podatak sa SKU brojem.
post_Meta i lookup woo tablica.

VARIABLE product isto tako samo na dva mjesta ima identične zapise na te dvije tabele, pa ne vidi zašto se ne spaja i na varijacije koje imaju svoj SKU, i identian zapis.

Kontkaktirao sam i njih poslao im primjer, čekam.

Mislim da se radi o nekom manjem zahvatu da to sve radi, no interesira me da li itko ima kakva saznanja o ovome, radio je nešto takvo, ili kako da možda sa svoje strane ispravim situaciju, da varijacije budu podržane.

Već mi je stvarno dosta izostavljanja varijacija za ikoji ozbiljniji dućan, one su nužne. A konekcije s skladištima neophodne.

Može i plaćena pomoć, kako god. Trebam ovo riješiti.

Koriste API V2, nije napravljeno da uzima prema SKU što bi bilo logično već traži samo prema IDu za SKU; it to type > product.

Mala izmijena na njihovoj strani vjerujem da bi bila moguća da se uključi i type variable product. Zapis je isti.

Evo nisam cuo nikad za Synesis nisam radio ni sa Woocommerceom.

AI veli :slight_smile:

image

Napravim look up ručno, ali opet skripta s njihove strane ne dohvaća prema IDu samo već očito ignorira variable tip.
NO ovo ću isto probati.
Nemam pristup s njihove strane, jer to je samo ja mislim prilagodba njihovog GET dijela da uključi SVE tipove proizvoda.

Pa sad moram kemijati sa shopo koji ide na WP, a ima varijacija…tisuće.

Pitanje kako presresti upit s desktop aplikacije SYNESIS da vidim koji upi (put/get/request) šalje?

Cilj je da modificiram prikaz za aplikaciju podataka proizvoda.