T-com Hr - 50 MBIT/S download - 10MBIT/s upload za samo 10kn

Pozdrav ekipa odma da kazem ne reklamiram Tcom :stuck_out_tongue: ali uveli su da im je ovaj najrbzi paket:

35-50 MBIT/S DOWNLOAD
5-10 MBIT/S UPLOAD

samo 10kn više od onog sa:

2–4 MBIT/S DOWNLOAD
256–512 KBIT/S UPLOAD

A ako imate bilo koju brzinu preko ove gore navedene cijena vam je ista a dobit cete puno brži internet, naravno šupci vas nece nazvati i obavijestiti o tome tako da zovite i trazite da ga ubrzaju :smiley: have fun !

Detalji: https://www.hrvatskitelekom.hr/internet/maxadsl/brzina

I domah treba reci da nece svi iamti ovu brzinu, vecina ce iamti 10 up 10 down.
Megasupci i TCOM sux i dalje.

Godinama nisam zadovoljan sa TCOMom ali u ponudi nemam nista bolje, pa me bar ovo razveselilo kad sam vidio. Torrent mi skida 6.3mb/s pa su mi sad malo draži :smiley:

A sto se tice propusnosti parica istina da ljudi izvan gradova vjerojatno nece imat tu propusnost…

lijepo, evo naprimejr ja na selu imam torrent na 3, duplo sporije nego ti.
P.S. ali sito tako nemogu nigdje drugdje dobiti brze vise bolje, jer nazalost hrvatska je vukojebina i netko je dobro kupio hrvatsku infrastrukturu koju su nasi djedovi gradili, da moze izrabljivat ovaj anrod slejdecih koliko godina? 100? 200? 300?

Megabitni upload ja mogu samo sanjati.

Ja zivim u svetoj klari z novom zg, imam 4mgbita download, oce moc meni bit brzi tako internet?

Imas u routeru negjde opciju da vidis propusnost linije ali najlakse ti je nazvat rec da ti pogledaju propusnost i stave najbrzi moguci internet za tu propunost…

Nismo mi te srice koji zivimo na selu, ja cak i nisan u nekoj vukojebini, ali download mi je 2mbps haha. Kad san ih natira da mi podignu na max (cca 4mbps) pocela mi je strasno pucat veza, tako da san mora vratit na 2. Zalosno, ali istinito, imaju samo prominit par pizdarija na centrali, ali ne da se gospodi

Imam 30-5, mjerenje mi je 31-5,2 super zadovoljan. Čekam optiku, ali sumnjam da će to doći kod mene, iako živim na jako dobrom mjestu…

Jesi siguran da ne moze brze ja isto nemam optiku pa ide ova maximalna brzina

Hajde dosta više o tim svemirskim brzinama, razlaz
Postajem ljubomoran jer imam 10 Mbit / 0,45 Mbit

A do prije mjesec dana sam bio na 5 / 0,nekasića.

Ne vjeruj ISP-u ni kad’ poklone nosi :slight_smile:

Rasprava na drugom forumu da tko ima turbo 30 i hoce na turbo 50 ne kosta nista tj racun ce ostati isti (-.-)
Bas poslao poruku preko fejsa da vidim jeli istina.

Ja čekam račun, navodno bi trebao biti isti ili čak i manji za koju kunu.

@aaaaaa21 tko ima Turbo obciju 10 pa nadalje ne placa nista a onaj ko ima ovo default sranje placa 10kn visa…

Pa evo ja imam turbo 30 a ova mi kaze da mogu maksimalno na turbo 40, a lik na drugom forumu jos stavio sliku gdje on s istom brzinom kao ja turbo 30 govori mu da moze na turbo 50…

E to ti zvaici o propusnosti parica ako su dalje od centarle propusnost je slabija pa zato ne mozes…

to mi je i rekla :frowning:

BNET, speedtest rezultati:

Oko 3km od glavnog čvora.

Piše VIPNET, čak i na računima, ali s Bnetom je potpisan ugovor, i preko BNET-a su usluge ipak jeftinije…mada je VIP u stvari kupio Bnet, kao npr TCOM što je kupio ISKON…

Namjerno sam stavio da testira prema Frankfurtu, jer nema smisla kad ti je ping ispod 10, s obzirom da u praksi većina prometa dolazi ionako izvan države.

134,5kn/mjesečno, na dvije godine, nakon toga normalna cijena :slight_smile:

Riječ je o Super+ 3D paketu

To bi si i ja uzeo ali kod mene od bneta mogu uzet samo telefon :S