T-REX Hosting

Da li neko ima iskustva sa ovim hosting posluziteljom?!

link:

Nude mi sponzorstvo za
http://download-igre.co.cc

Da li prihvatiti? Kakva je praksa?

Sponzorstvo mi nudi njihov administrator, ne vlasnik.

Iz konkretnog iskustva Totohost
hosting daje po meni super afilate program, ako si njihov korisnik staviš njihov baner i 20% od kupovine preko tvog linka ide tebi.
Provereno dvoje je kupilo preko mog linka prostor i dobio sam finu cifru za dva klika.
Druga mogućnost je 20% popusta na zakupljeni prostor ako staviš baner na sajtu (nemora niko kliknuti).

Posto kompa pita za Trex a ne totohost…

Pa uzmi sta te briga, al pitaj ih najjednostavnije pitanje… zasto te zele sponzorirati :slight_smile:

Ja dosta radim sa “host sponzorima” i moja iskustva su fenomenalna (Iako sa trex-om nemam nikakva iskustva tako da ti nemrem pomoc).

Ne znam, mislio sam da je u skladu s temom a da nije čisto reklama u pitanju.
S druge strane ne mogu a da ne izrazim zadovoljstvo mada sam dva hostinga promjenio, al’ razlika je bila nebo i zemlja.
izvinjavam se, sad vidim da je naslov T-rex

Laički, složio bi se s @The Ja, isprobaj što te košta, paš’ znat što je u pitanju.
ps. vlasnik ne mora imati pojma (mada bi trebo) o administraciji i specifičnim pitanjima i akcijama administratora

Istina, zato i sluze Admini…pa poludio bih da me admini zovu za svaki korak:nono: iako u detalj znam sta se radi na svakom projektu.

Bas to…znaci probaj…“odokativno” vidim da je firma nasa (gad demn crtica u domeni a strane rijeci) tako da nije problem ako dodje do problema.

Jedna briga manje a dobijes 24/7 support.