Tablice

Pozdrav svim forumašima… Nadam se da ćete mi pomoć svi koji znate po ovom pitanju…

Naime, trebam skriptu, koja će na temelju određenih informacija radit tablice igrača. Primjerice, ja unesem neke podatke za određenog člana u administraciji te skripte, on po formuli izračuna po tim parametrima, te rasporedi članove po rezultatima.

Konkretnije, treba mi da unosim za svakog člana 3 stvari: reći ćemo “a”, “b” i da dodam kvačicu pod “c” po potrebi.

I sad on meni treba računat dvije stvari, a to su ajmo reć “d” i “e”.

Ako je kvačica na c,
d = a*b-b
Ako nema kvačice na c,
d = -b

I onda mi treba da on izračuna d ukupno, dakle, svaki taj zabilježava i dobije d ukupno: odnosno, d ukupno = d+d+d+d… (kao što je i b ukupno = b+b+b+b…)

Kako dobit e?

e (%)=d ukupno * b ukupno / 100

Radi se o računanju nečega vezanog uz kladionicu. Gdje bi mogao nać neke skripte koje računaju tablice po nekim parametrima koje ja unosim?

Nema problema, svaki programer će ti napraviti program baš kakav ti želiš.

budi malo određeniji.

1.ksko unodiš u bazu? dali kroz neki program ili direktno u bazu prkeo nekog sql managera?
2.stavi barem osnovnu strukturu baze i onda objasni.

prvi dio se može na trigere, a zadnji gdje računaš “e” sa jednostavnim sql selectom.

Da budem konkreniji… Hmm, treba mi skripta koja bi prikazivala tablicu, ali i administracija kroz koju bi ja upisivao podatke na temelju kojih bi se tablica formirala. Manje bitno, našao sam ja već čovjeka na jednom forumu koji bi mi to napravio za 50$ (ne jednog već njih 3), samo je problem šta im ne mogu platit preko Moneybookersa, već samo preko Paypala, pa dok ne nađem neko rješenje stavljam ovaj projekt na stand by.

Naravno, ako postoji netko ovdje voljan napravit ovako nešto za $50 ili manje, i da prima uplatu na Moneybookers/žiro račun/tekući račun/nešto četvrto a da nije Paypal, neka se javi ovdje ili na pp i mogu mu puno detaljnije objasnit šta mi treba.