Tele 2 internet problemcic!

Dakle ljudi dobio sam ovaj internet, http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/internet/mobilni-internet-uz-pretplatu/
100gb do 150mbps 4g
u zoni sam di je pokriven 4g tako pise na njihovoj karti od tele 2
al meni hvata 3g i brzina je max 27 mbps
i sta sad da radim, ovo mi je trebalo samo za upload videa koji je jos manji od 27mbps al vidim da su me malo zajebali haha msm znam da bi se upload poveco kad bi bilo 4g lte signala

A to ti zavisi i do mobitela te frekvenciji na kojoj on radi…

Jedne godine na moru brat je imo neki kineski mobitel koji je u Zagrebu imo odlican 3G signal dok je tamo hvato E, dok je samsung bez problema imo 3G signal svuda…

ma nije to na mobitelu, na routeru jw a aouter podrzaba do 150mbps isto

Pa kad nazoves sluzbu za korisnike sta ti oni kazu?

Pa nemas 4g signal,cemu cudjenje ? Tele2 ima najgori signal od svih HR mreza

Koristio sam Tele2 od kako su dosli uHr pa sve do kraja 2013. i nikada, ali bas nikada nisam imao problema s njihovom mrezom i koristenjem njihovih usluga tako da ne znam na cemu temeljis tu svoju tvrdnju.

Na tome sto sam na Tele2 vec 2 godine i u mom mjestu vrlo cesto uopce nemam signal,a kamoli 3g. Cim se maknem par kilometara,sve ok. Pokrivenost im je ocajna.

mislim trenutno sad imam 30mbps, al najvise sam kupio taj pokucni internet jer je pisalo do 150 mpbs sto me privuklo, da je bar pola od 150mbps, al neznam dal da zbog ovog zovem sluzbu za korisnike, sta vi mislite

Nedavno sam na jednoj lokaciji trazio jacu brzinu (bih) i postavili su modem spojili uradili konfiguraciju. Sutra zovu da ce doci po opremu. Navodno ako ne omoguce barem 60% od obecanog ne mogu tako ostaviti. To mi je fer.
Malo mi cudno da ce tebi ostaviti 30 mbps sto nije ni trecina onog sto ocekujes i sto si spreman platiti.

neznam ipak je ovo bezicni internet, mozda drukcija pravila za to vrijede, al ipak 100 gb placam 360kn sto nije malo…
i sad neznam jos uvijek da nazovem ili ne

Tele2 najgori signal? U selu sa <400 ljudi meni lovi 4g, 20km od najbližeg grada… gdje god dođem imam 3g i skoro svugdje i 4g… jedino na cesti prema moru nisam imao svugdje 3g