Tele2 vs Bon bon

@pandorum @trnac prije par godina sam i ja imal problema s tele2, skoro nigdje nije bilo 3g, jednom sam imal situaciju da je mene neko mogo zvat, a ja tu istu osobu nisam mogo, govorilo je da je nedostupna… a treća osoba mogla i mene i drugu osobu nazvat…

U zadnjih godinu-dvije, od kad su uključili 4g, puno se pojačal signal i kvaliteta, meni skoro svuda radi :slight_smile:

@abercrombie nacionalni roaming, spajanje na tuđi odašiljač i ne, ne naplaćuju se pozivi i net dodatno…

Ja danas preso sa teletine na bonbon. Konacno imam signala u cijeloj kuci.

Ja od srijede u bon bonu :wink:

Jedino sto mi se ne svida na bon bonu je da 4G internet daju tek u najvecem internet paketu …

Jesi siguran? Ja imam 4g stalno a nekad kupujem i srednji paket.

Hmm… pa tako pise na njihovoj stranici

EDIT:
Kontaktirao sam podršu i rekli su mi ovo:

Bok, Svi paketi podržavaju 4G ako se uređaj nalazi na pokrivenom području i podržava 4G brzinu, a na najvećem paketu (5GB) radi po najvećoj brzini od 75 mbit/sec a svi drugi rade na brzini od 21 mbit/sec

Jedino je na najvećem paketu najveća brzina, isto ko i na tele2… na tele2 je max 10mbit ak ne kupiš dodatni paket interneta ili ak nemaš neku posebnu tarifu, na pretplati im je 150mbit max

Nisam to znao, a ni bas ne vidim neku veliku razliku posto ne skidam bas puno preko mobitela.

meni je na tele2 uvijek 4g, imao sam smart 2gb za 35kn oko god dana i uvijek 4g…

ja imam smart tarifu od 3gb za 35 kn. dok mi traje taj paket ostajem na tele2 cim promjene i najmanju sitnicu prelazim na bon bon. tele 2 je uzas i jedva cekam da promjenim ih :smiley:

Kao sto sam napisao meni su za 50 kn dali 1000 mim i smsa i 2 gb.i onda mi ponudili za 85 kuna 250 min i sms i 1 gb.
Nije dolazilo u obzir da im to placam.od srijeda sam na bon bonu.
Za 70 kuna
2000 min, 300 sms i 1.6 gb prometa

Bonbon ti je odlican mislim da cak ni uspostavu poziva nemaju ne pratim im bas ponudu,ali dobis vise nego na pretplatu sigurno za manje novaca.Najveca greska HT-a je bila kaj su ugasili flat internet nakon potrosenih giga u tarifi i na tome gube klijente.
Inace bonbon je firma za sebe samo koristi infrasrukturu od HT-a i aplikacije isto i u istoj zgradi je sve imaju neki ugovor ne znam tocno inace radim u HT-u pa ti iz prve ruke govorim :yum: jos su zenskice iz call centra isto dobre :joy:

hahha da to mi je najace, znaci ljudi me nazovu i nude mi slabiju tarifu za vise novaca. imam promo smart od 3gb plus 1000 min a oni mi nude duplo manju za 85 kn. kazem ja covjeku cek jel ti mislis da sam glup ili sta?? reko da ima i jeftinija tarifa od ove uzeo bi. Reko hvala na pozivu i reko cekam najmanju sitnicu da napravite da odmah predjem na bon bon. mislim presao bih odmah al mi nesto mrsko, ne znam zasto hehe :smiley:

Je na 4g, ali ak si na bonove je max download 10mbit, a ak si na pretplatu je bez ograničenja… Nego, kak 2 gige? obični smart je bio gigu a promosmart 3 gige

Bila je neka fora ako preneses broj u tele2 da dobijes tu gigu dodatno pa sam tako imao 2…

Bonbon je zabavna ekipa needuciranih lazova i kretena koji se ■■■■ u guz za 15kn!
Najbolja odluka koju sam donio je da predjem na tele2.
Zao mi je sto sam bio ljen i nisam to ucinio prije!

Tele 2 je trenutno bez ikakve konkurencije. 169kn za neograničeno poziva, poruka i flat 4G internet. Od kad sam uzeo tu tarifu s 4G neograničeno sam se preporodio. Doma palim hotspot i za razliku od kućnog T-comovog interneta, Tele 2 je Burj Khalifa za njega.

1 Like

Kad Vam istice paket kazu izmedju ponoci i 4 ujutro!
Nedaj boze da ne ugasite mobilne podatke potrosi Vam sve sto imate na racunu! Kazu u sluzbi za kor. moras paziti tocno kad istekne…sta da buljim u mob od ponoci do 4???
Kad uzmete tjedni flat, ujedno i najskuplji na trzistu, gasi Vam se hotspot sam od sebe kroz 10-15min ali kad uzmete neki drugi paket onda se ne gasi i naravno pojede Vam sve kune! Kazu da je to do uredjaja, mos mislit!
Ako Vam kartica istekne i za 1 dan ne mozete apsolutno nista, OSIM recimo prebaciti si preko app novac koji vam blokiraju, nedaju nazad dok bas bas ne uplatite novi bon iako ste morali uplatiti bon da bi si uopce mogli i prebaciti preko app…u tom trenu Vam posalju ugovor od 1000 str koji ni sami nisu procitali u kojima sitno pise da kartica moze samo primati novac, sa kojim ne mozete nista dok ne kupite bas bon na trafici??? I da ce Vam to sve uzet ukoliko to i ne ucinite!!!
Pametnome i previse!!!