Template i css

pozdrav forumasima !

Ovako imam jedan problem-dva. Radi se o jednom template-u kojega bih zelio koristiti. Sta se desava… ? Recimo kada idem napraviti novi artikali i kada ga objavim na webu on automatski uzme i napravi thumb slike te znaci klikom na nju otvara je u pravoj velicini. To je ok ! ,ali recimo ja sada zelim napraviti da kada ubacujem novi post-artikal i kada stavljam novu sliku, zelio bih da imam recimo samo resize te iste slike i da ta slika stoji recimo u sredini a ne kao u ovom slucaju da se slika pozicionira ljevo ili desno (thumb) i da se cijeli teks koji je napisan mota oko te slike.

Pretpostavka je moja, da je to negdje odredjeno u css-u, gdje nemam pojma, i vise nemam niti volje ici istrazivati. Zato bih zamolio nekoga tko ima vise znanja i volje da uskoci malo sa pomoci(konkretnoj). Nisam znaci neki pocetnik, ako cete gledati sada imam tek jedan post na forumu… itd.

Istrazivao sam i pokusavao razne nacine al jednostavno mi neide u rjesavanju problema.

radi se o templateu kojega mozete pogledati [color=“Red”]ovdje[/color]

Recimo, sve drugo mi je OK sto se tice tog template i izgleda… recimo index stranica je u redu kategorija [color=“red”]Technology[/color] je isto ok i sve sve su tako organizirane. Samo sto bih ja znaci zelio da kada se klikne na prvu vijest u kategoriji Technology da ona izgleda ovako kao na ovom linku dole

Izgled posta-artikla kakav bih zelio imati je recimo [color=“Red”]ovakav[/color]

Hvala na citanju i eventulanoj pomoci !

Oprosti ali u čemu je razlika između ovoga i ovoga? Osim naravno u slici koja se vrlo lako izmijeni.

Trebaš naći i isključiti plugin JA THUMBNAIL koji je zadužen za pretvaranje slika iz postova u thumbnaile. Slike koje nakon toga umećeš sam poravnaš lijevo ili desno ili ih centriraš.

Pozz

he, he hvala na odgovoru i trudu… :slight_smile:
Al moram reci eto da sam neki dan i sam to otkrio sasvim slucajno :slight_smile:

Naime , problem je bio u plugin-u “plg_jathumbnail” tj. samo je trebalo promjeniti vrijednosti, odnosno “Thumbnail for Content” i “Thumbnail for Blog”

Inace vjerujem da i ovo sto ti kazes bi radilo(u custom izvedbi, da sve slazes sam ispocetka), al s obzirom da treniram jos uvijek i da koristim primjere, tj. vec ubaceni originalni sadrzaj, lakse mi je ovako radi snalazenja i organizacije. Mislim da sam njega vec probao iskljucivati i da se onda sjebe cijeli sajt jer ne pokazuje pravilno sve te male slike itd…

Uglavnom, Hvala… !!