Tik Tok - Od a do ž

Nema na forumu ni jedne teme o Tik Toku, mreži koja trenutno nudi najbolji reach i odličan početak za sve koji tek kreću s društvenim mrežama. Sadržaj je malo limitiran, no može pomoći da se dovede posjeta na web ili druge profile društvenih mreža.

Videi idu po principu da se uvijek pokaže određenom broju ljudi do 100-200, a na temelju toga, ako je dobar engagement ili puno pregleda, video se postepeno prikazuje većem broju ljudi.

U prijevodu, danas kreirate profil i uploadate WINNER video, sutra se možete probuditi s milijun pregleda.

Koristi li tko Tik Tok i koja su vaša iskustva? :slight_smile:

1 Like

Super je, izuzev kontroli koje doslovce nema, obzirom da mi klinci pokazuju svako malo neke stvari na koje nalete a morale bi biti cenzurirane. Dobio sam par tisuća pratitelja u samo nekoliko sati, čim sam napravio profil i stavio neki video. Međutim, to mogu zahvaliti jer imam preko milju pratitelja na drugim mrežama pa je to bilo zbog imena i “stare slave”
Nakon toga sam napravio nekoliko videa koje inače radim, kao reklamu za pogledati cijeli video na mom YouTube kanalu. Doseg i pregledi su bili slabi. Onda sam napravio jedan bzvz video u kojem je došlo do pogoršanja vremena za vrijeme snimanja i to je bio pun pogodak. Doseg je bio odličan i broj pregleda je rastao danima, utrostručio se broj pratitelja. Nakon toga sam opet napravio klasičan video koji inače radim i doseg je bio slab. Znači, videi informativnog karaktera ne prolaze, ali odlično prolaze spontane stvari, šale i smijeh. Tik Tok ima potencijala ali isključivo za one kome je cilj mlađa populacija, do 15 godina. Naravno, ima i starijih ali vrlo malo u odnosu na one mlađe

1 Like

Da se i ja uključim, okačio sam par videa, koliko sam mogao primjetiti po lajkovima, publika je sa Balkana, kako da targetujem US, UK ili tako neku državu, koristeći VPN ili?

Da VPN ti je potreban za US-UK visit.

2 Likeova

80% sadrzaja cine klipovi gdje trebe mlate gu+ovima, bahacenja omladine i ljudi koji prave budale od sebe, te nekih 20% bas odlicnog sadrzaja gdje ima i korisnih stvari. Ali da je zarazan TikTok, zaista jeste :smiley: