Timeline dali stranica prima poruke i postavke aplikacija?

znači dali fan stranica na timelineu može primati poruke na timelineu i ako može gdje je funkcija za slati jer je ne vidim kad gledam fan stranicu sa nekog profila, a drugo kako unaciti ovakve logo slikice i dodati neke aplikacije koje timeline ne nudi kad kliknem na ove “kocke” od aplikacije:

[attachment=1]ScreenShot001-29.jpg[/attachment]

Nisam te razumio da li mislis na opciju message kod fan stranica? Tipka za slanje se nalazi ispod naslovne slike…
Ako mislis na timeline poruke, odmah na pocetku liste na timelineu imas na sredini pise istaknuto pa sa lijeve strane. (ako ovo nemas, mozda si zabranio da se pise po zidu - ako je to uopste moguce)

A drugo pitanje ikonice dodajes tako sto odes na editovanje aplikacije pa kako si prije dodao malu ikonu sad imas opciju za veliku…

Valtere nisam te razumio, kao prvo dali je moguće da meni kao stranici neko sa nekog profila pošalje privatni poruku kao šta se može raditi na običnim profilima, drugo šta se tiče aplikacija imaš gore sliku klikni na link i vidi šta me zanima

Da na novom izgledu fan stranica mogu ti slati poruke. “Tipka za slanje se nalazi ispod naslovne slike”

Uz malo logike lako je provjeriti —> odi na novu poruku i kao primatelja odaberi stranicu… što NIJE moguće … Što se tiče aplikacija to je ono od prije što je bilo sa lijeve strane ispod slike

Kako nije moguce, ako vam je FB ponudio novi izgled fan stranice => ima opcija message. Znaci neces slati poruku sa svog profila…

http://www4.slikomat.com/11/0309/dw-Untitl.jpg

Istina, moje greška.

kako maknuti sve godine recimo da se vidi samo 2012 godina?

netko zna?? helpp