Tinte za printer u rinfuzi?

Jel zna ko di ih ima za kupit, do nekih 30kn za 1dl… Trebalo bi mi za epson printer, punjive patrone imam, sad mi treba tinta… u mikronisu ima za 15kn ali cyan magenta i žuta, nema crne, a i dostava 40kn haha pa ak neko zna di imaju sve 4 za nekih 120kn sa dostavom koja ne košta ko da dostavljaju zlato, bio bi jako zahvalan :slight_smile:

koj printer imas
ja imam od epsona boje samo da vidim ako ti odgovaraju

Meni treba samo tinta, printer je epson sx235w i kupio refillable patrone i sad nigdje na netu nać crnu tintu, izgleda da će i to ić iz kine ak ne bude drugog rješenja… Za orginal tintu u rinfuzi mi puno dat 100kn za 70dl, a sa zamjenskim patronama sam se opeko(h18), kupio nove tinte isprintao testnu stranicu pa izbacilo da je prazna haha…

ja sam kupio boje za printer od http://adriatix.hr/
kupio sam 6 bočica od 2 dl za moj printer epson stylus photo p50 u koji ide 6 patrona 2010 godine. još dan danas imam oko trećine boje u bočicama a printao sam i reklamnih letaka i fotki a4 brdo itd… :smile:
Znači za boju sam dao 600 kuna a printer je bio oko 500.

kod nas tintu rinfuzo jedino adriatix prodaje, ali su to fušeri žešći i teško da bi našao za 30kn dl.
ja sam prije 10ak g od njih uzeo par puta jer nisam imao izbora i totalno smeće od boje su prodavali.
ja imam OCP DYE tintu za taj printer i mogao bi ti u cetvrtak popodne busom poslat
ako ti odgovara javi