Tisak kiosk lokator

Da li j netko itegrirao to na svoj web i na koji način se radi?

Čekam doslovno 45 minuta (ali doslovno) na njihov besplatni telefon, a kada sam se uključio bio sam reći na redu čekanja sada sam oko 20 minuta prvi!!!

Sramota!!!

Uglavnom;)
ako netko ima kakav info, zahvaljujem!

Pa samo ubaciš iFrame?

Nop.
poterbno mi je link na njihov lokator, nakon čega svaki kisok osim opcije direktni link ima ocpiju odaberi.
Nakon klika na odaberi vraća se na lokaciju s koje sam došao i vraća podatke o kiosku.

Vidio sam takvih par primjera, pa me zanima da li ta stvar ima neku dokumentaciju.

E da nakon 59:31 minute su mi prekinuli…:wink:

[quote=“webmajstor007”]Da li j netko itegrirao to na svoj web i na koji način se radi?

Čekam doslovno 45 minuta (ali doslovno) na njihov besplatni telefon, a kada sam se uključio bio sam reći na redu čekanja sada sam oko 20 minuta prvi!!!

Sramota!!!

Uglavnom;)
ako netko ima kakav info, zahvaljujem![/quote]
Ja sam čekao tri sata, bio sam osmi, kada sam napokon došao na red samo su mi prekinuli. Od tad više nejdem u tisak po ništa!

Meni do sad ni na jedan mejl nisu odgovorili!

S fiksnog, na kraju mi prekinuli blizu jednog sata.
Naravno stavio ga na zvučnik, pa osluškivao kada prestane glazba… nije prestala…prestrašno!!!

S druge strane, ovo s kiosk lokatorom je zapravo full jednostavno ako ima se dokumentacija.

Postavi se kratki js kod prilagodi par putanja, koje podatke se žli prikazivati i to je to.
U body ide neki span dijelovi koji prikazuju kod koji se vrati s lokatora s podatcima o odabranom kiosku.

Malo sam zapeo kako te podatke onda iz spana prebaciti u post array no jednostavno, naime povuku se direktno iz URL-a s GET metodom, samo treba pogledati koji su nazivi podataka.

A zvati ponovno tisak, hvala ne! Nikad!!!:slight_smile: To je za umobolnicu.

Neznam ljudi jeste normalni … ali vi zaista mislite da ce Vam netko tamo na besplatnom telefonu (na kojem usput se javljaju studenti) dati tehnicke informacije i pomoc za implementaciju kiosk lokatora na Vase stranice? Sumnjam da itko u tisku ima takve informacije buduci da to nije in-house rjesenje, vec je to radio VIP-DATA. Anyway … goodluck :smiley:

1 Like

Njihova usluga slanja paketa je prilično loša. Trebat ćeš još neko vrijeme dok to uštimaju.Na tom lokatoru postoje nepostojeći kioski ili oni koji ne primaju pakete ili slično…

To je davno riješeno bez njihove pomoći.
Ali poslali su mi PDF nanadno s uputama za korištenje.
Naime iste se isporučuju svima koji sklope neku vrstu ugovora s njima za tu implementaciju.

Mozes podijeliti taj PDF … bilo bi korisno … mozda se nadje potreba za time u buducnosti. Hvala
Moze i na PM …

Poslao sam ti na PM ipak je to tisak da me ne bi ne znam što;)
Ima dva inače PDFa za LOkator samo info i atributi koji se mogu mijenjati, da uopće se zna koji je koji.
I upute za partnere, koje nemaju veze s postavljanjem već s njihovim nekim backendom za praćenje poslanog, primljenog itd.

nisam nista dobio :frowning:

Ma evo pretvaram u jpeg jer ne podržava PDF.
Daj mi mail na PM, pa ti stisnem cijeli zip.