Tiskanje majica

Tražim neku pouzdanu firmu koja se bavi tiskanjem majica, gdje ću proć najjeftinije, pa bih molio one koji su to već radili da me usmjere.

Trebao bih oko 30-50 majici.

Našao sam na netu dvije zanimljive:

http://www.ringeis.hr/

Oni mi se čine vrlo dobrima, koliko vidim, radili su s velikim firmama. Kontaktirao sam ih, dali su mi solidnu cijenu, ali je problem je što bi se najlakše sporazumijeli oko svega kada bi otišao kod njih, ali su locirani daleko od mene, i nemam volje ić na takav put a nemam odgovor na puno pitanja.

http://www.tovedo.hr/

Ovi su mi relativno blizu, i kod njih ću vjerovatno sutra već otić. Nemaju nekih radova na stranici, i zbog toga si sve više mislim kako oni niti ne tiskaju majice. Na stranici ništa nisam konkretno pronašao…

Svaki savjet i komentar je dobrodošao :slight_smile:

http://webmajstori.net/forum/showthread.php?t=23001
jesi li previdio ovo?

Majice s tiskom - brutalno povoljni…

povoljniji od ovih gore provjereno !

[quote=“Gigolo”]
http://webmajstori.net/forum/showthread.php?t=23001
jesi li previdio ovo?[/quote]

Vidjeh… I od svih, samo mi se zadnji čini ozbiljnima… A njega sam i naveo u prvom postu :wink:

[quote=“digits”]Majice s tiskom - brutalno povoljni…

povoljniji od ovih gore provjereno ![/quote]

Puno hvala na linku :slight_smile: Budem ih danas kontaktirao (već sad se bacam na posao) :slight_smile:

Tovedo ima dobre rabate i stvari su im ok kvalitete (nismo naručivali majice nego neš drugo, al uskoro ćemo od njih kišobrane).
Tisak isto rade, sve se bez problema kod njih dogovori (i meni su isto blizu :smiley: ).

[quote=“Branchee”]Tovedo ima dobre rabate i stvari su im ok kvalitete (nismo naručivali majice nego neš drugo, al uskoro ćemo od njih kišobrane).
Tisak isto rade, sve se bez problema kod njih dogovori (i meni su isto blizu :smiley: ).[/quote]

Po meni, Tovedo je ta firma s kojom ćemo to radit. BIo sam kod njih u uredima, i dosta su profesionalni, i da, imaju dobre rabate i osjetno su jeftiniji nego recimo Ringeis.

Kontaktirao sam i ove što je digits dao, ali ja njima postavim 10ak konkretnih pitanja, na niti jedan ne dobijem odgovor, već dobijem par protu pitanja, pa sam odustao od natezanja s njima kad prošetam do Toveda, za 10 min sam tam pješke i lijepo u četri oka sve dogovorim :slight_smile:

PS Još su mi se neki članovi javili da je i njima blizu Tovedo :slight_smile: Ima nas iz Dubrave, ima :smiley:

Mislim, tu smo u krugu 1 km, a tipkamo si prek foruma… stvarno nemam kaj više za reći…

…osim, kad se nalazimo kod toveda pa idemo svi skup na kavu?

:zub:

Moze. Ima birtija odmah na raskrizju prema trznici. Javite mi, ja sam s bajkom tamo za 5 minuta.

Da li se mogu saznati okvirne cifre koštanja tiska na majcu, pošto i mene upravo to zanima.

Bum ti sad poslo pp sa cijenama za Tovedo.

:kuc:

mene isto zanima pa ako ti @mrcina nije problem moze na pm.

hvala

Imaš i ti pp :slight_smile:

Pozdravm, trebala bi mi neka firma koja se bavi tiskom na majice… u pitanju je veca kolicina (oko 100 kom)…naletila sam na ovaj link , ali nisam sigurna ako su ovi bas povoljni…ako imate neki prijedlog , dobro je dosao… hvalaaa :smile:

A ne nije post zbog BL :slight_smile:

3 Likeova

Ringeis je super, narucival sam prije par god od njih 100 kom majica i odlicno su napravili i povoljno je bilo…

Hvala puno… probat cu ih kontaktirati :wink:

@mrcina
Kako je prošlo s majicama?
Pitam jer i ja planiram napraviti manju seriju, samo moram vidjeti što će mi biti povoljnije kape ili majice. I još me kopka vezenje loga, imam jednu takvu - nepoderivi logo.

@trnac
Prošlo je super.
Nakon te prve serije tiskanja, moja “veza” u Tovedu je otišla, ali sam našao drugu kada su mi trebala nova tiskanja (mogu te spojit s čovjekom, bacim ti njegov mail, iako možda i sam imaš nekoga tamo). Kupio majice u Tovedu i na njihovu preporuku tiskao majice u tiskari SEGRA (ulica nasuprot Pittarella i Konzuma Maxi iz Avenije Dubrava). Tisak je bio dosta kvalitetan, nakon XXX pranja tisak nije izblijedio (nije da je isti kao prvi dan, ali nije da ga nema). Vrlo srdačni i susretljivi ljudi, imaju moju preporuku i kada ću opet trebati nešto takvo, ide ista kombinacija…

Je, znam vlasnika SEGRA-e, Vlado. Znamo se iz srednje.
Bio sam kod njega dosta davno, probali smo nešto otisnuti na ravnala.
I koliko te na kraju došla jedna majica zajedno s tiskom?
BTW, mogao bi poslati i koju slikicu (možeš i na PM).

Je, Vlado je vlasnik. Nisam ga osobno upoznao, ali sam s njim pregovarao i dogovarao tisak.

Teško pitanje koliko me ispalo, bilo je to davno kada sam ja tiskao. Imam čak neke majice iz 2008/09. negdje u ormaru, tiskane za jedan web, još su u super stanju (s obzirom na staž). Te majice (s tiskom) sam platio oko 1000kn 50 komada (znači ispalo me oko 20kn/komad. Ove druge se ne sjećam detalja.

Sliku… Bacim ti na PM samo da nađem… Ako nađem kakvu sliku…