Tko koristi drupal?

Ima ovdje korisnika drupala?

Odradio sam nekoliko projekata u drupalu, moćan sustav, ali mi se nije svidio koncept, a o dokumentaciji da ne govorim.

Radim neki projekt i sakupljam informacije o dizajnerima / dev u USA. i po viđenom drupal je no.1 WP je na drugom mjestu a joomla ne postoji.

ja koristim

CMS Technology Web Usage Statistics

Ne drži se loše, pogotovo u top 10 k sites

a typo3 <3

Koristio sam ja nekada. Dobra stvar.
Drupal Balkan | Zajednica Drupal korisnika na Balkanu | Bosna | Hrvatska | Srbija

Ja koristim Drupal…ili se trudim koristiti ga i učim :slight_smile: ako ima drugih korisnika mozemo mijenjati iskustva…

Malo ih je ovdje, ali ih ima :smiley:

Eto još jedan korisnik Drupal-a :slight_smile:

@ sinisa_bj Možemo, dapače. S kojim modulima si radio? Ja sad krećem u dublje istraživanje rulesa. Viewsi se podrazumijevaju, bez toga ne možeš raditi. Možemo razmijeniti iskustva i na pm, ako želiš. Pozdrav.

Koristim dosta toga…po potrebi… viewsi naravno, chaos, colorbox, location map itd… o detaljima mozemo i na pm da ne zamaramo sve…
…ali imam problem… sa novom nadogradnjom na drupal 7.24 , nakon toga javlja mi dvije greške da mi public files i temp nisu full protected… napravio sam sto drupal predlaze i u .htaccess file zalijepio ono sto oni nude, greska kod public files je nestala, ali mi ostaje tmp, kojeg nemam, ako ga napravim i zaljepim isto, greska i dalje ostaje… mozda je ovo smijesan problem znalcima, ali meni je nerijesivo za sada…