Todo aplikacija

Ovu aplikaciju razvio sam igrom slučaja. Dugo sam imao u planu napraviti sličnu stvar, a onda se pojavio taj natječaj koji je tražio baš to pa sam odlučio povezati to i napraviti nešto što će meni koristiti, a usput mi otvoriti priliku da upoznam nove ljude.

Slobodno testirajte i dajte neki generalni feedback. Znam da je daleko od savršenstva, ali nažalost nisam imao više vremena za izdvojiti na ovaj projektić. Ovo je potpuno nekomercijalno, a takvo će i ostati.

Aplikaciju planiram nadograđivati novim funkcionalnostima koliko za to bude prilika. Zato bih volio čuti vaš generalni feedback i eventualno neke ideje.

Cilj mi je da ostane što jednostavnije, a da s druge strane rješava što više problema eventualnim korisnicima.

Eto, url je: ToDo Aplikacija

Prva stvar koju sam zamijetio je neklikabilan link na aktivacijski link u mailu…

Ja bih samo izmenio facebook registraciju i dodao i twitter nesto kao na ask.fm
Takodje neko obavestenje da ce nam stici mail sa aktivacijom na kraju registracije il ja nisam primetio il ga nema uopste.

Takodje da kad stigne mail da stigne u link ne da moram da kopiram aktivacionu adresu, i nije htelo da mi radi ne mogu da se logujem vidi sta je problem mail [email protected]

A todo aplikacija ko todo aplikacija. Nema se tu šta puno komentirati.

nice design…