Totalni pad pregleda.Ima li neko iskustvo

Da li se nekom desilo da mu je totalno pala zarada za 99% Na Google Analitici uvjek imam prosjecno zadnjih 30 minuta po 1000-1500 posjeta kad se manje radim 300-400 pre par dana imao sam 700 i samo u 10 minuta poce da opada sada ima 2-3 osobe samo i to je to a nisam dobio nikakvu kaznu ni ti nesto slicno na fb a nije ni domena banovana

fkowkopkfow

Prvo bi posumnjao na pad broja indexiranih stranica.
Google još nije završio s updateom. Moguće da sada radi na nečemu što direktno utječe na tvoje pozicije.

Moji pregledi su 90% sa fejsbuka nisu sa googla

Može biti da je nekakav GA4 bug baš u tom delu analitike "korisnici u zadnjih 30 minuta ". Inače GA4 postalo je teško smećei ! Kao sve u zadnjih par godina googleovi alati postali su nepouzdani za analitike bilo kakve počev od GA4 pa do adsensea!

Ja lično ga ne koristim za neke uvide analitike već WP plugin. GA4 držim reda radi, ako nekad bude zatrebala službeno nekakva analitika sajta.

Pa ja koristim oduvjek Google analitiku cisto informativno od prilike da znam na cemu sam i do sad je bilo super al ovakav pad pregleda nije zabiljezen nikad bukvalno skroz nestalo pregleda

1 Like

Nešto njih zeza… Google Analytics Real Time Data Lagging & Buggy
meni isto doslo na 0

1 Like

Ja nemam problem nikakav, šta više i poboljšalo se zadnji mjesec dana, jest da ganjam aktuelne teme da izbjegnem takve situacije, ne objavljujem sve što naleti

I meni je sad malo bolje bio je malo pad na fb sto je i sad a bila je pala i Google Analitika pa je celi dojam bio da je totalni pad

Nemoj da se iznenadis ako za koji dan stvarno budes imao veliki pad. Ti znas zasto.

Na sve sam navikao vise sve je do fb ako te gurne u trending imat ces pregleda ako ne gurne neces

Nije sve do FB ima neceg sto je i do tebe.

Ja imam 3-5 miliona pregleda mjesecno i to sa stranicama koje nisu jake sve zahvaljujuci trendingu

Nije tesko biti u trendingu objavljivanjem laznih clanaka.

Ljubomoran si sto nemas pregleda kao ja i sto te niko ne prati nebitan si a ja sam kralj pregleda

1 Like

Sto ima veze sto lik objavljuje lazne clanke?
Jel ljudi klikaju? Jesu. Jel on zaradjuje? Je (valjda).
Jbga nije on tu odgojno obrazovna ustanova da educira ljude, nego da zaradi lovu.
Meni osobno takve web i fb stranice idu na ***c, al ocito ima ljudi koji to klikaju. :man_shrugging:

1 Like

Tako je lave on je ljubomoran na svakoga a on prvi objavljuje lazne clanke i opet nema 5000 pregleda dnevno a ja objavljujem 90% realne istinite clanke i imam 5 miliona mjesecno planiram pojacati na 10

1 Like

@novost_sajt otvoris temu da imas problem, pokusavam da ti skrenem paznju sta ti moze biti problem u buducnosti i na kraju ja ispadnem ljubomoran :laughing: :+1:

Nisam te pitao za savjet nego sam pitao ima li neko slican problem a ti si gore samo dokazao da si ljubomoran kao 90% na forumu odma neke mane traze da to nije dobro al nisi los lik mozda jbg pozz

Ja da sam ljubomoran, ja te ne bih upozoravao ali nema veze. Neka bude kako ti kazes.