Tportal i njihova jadna tajanstvenost

Jel još nekome ide na živce što je 80% naslova tajanstveno ili samo meni? Mislim, pa nisam došao na neku stranicu za rješavanje kvizova nego na news portal? Što dobiju s time osim što provociraju posjetitelje, više pageviews i veću zaradu?

Evo samo 4 naslova iz sporta od danas i jučer

Bayern je prošlost, Mandžo je sve dogovorio s…
Definitivno kraj: Evo što je Guardiola poručio Mandži
Sevilla će izgubiti Rakitića ako je ovo istina!
Evo zašto je Rakitić nakon utakmice završio na koljenima

Svi sada to rade pogledaj exkluziva koja ima 300k fanova na fejsu to isto radi… ja ne vjerujem kakve gluposti ljudi postavljaju na sajt -.-’

Licno ne otvaram cim vidim naslov ovakvog tipa, ali ocigledno da nisu gluposti jel veliki broj ljudi koji ne bi otvorili link i naslov u ovom slucaju otvore.

D, al drugo je face a drugo portal. Na faceu moraš staviti nešto što će privući klik pored tiruću drugih objava a na portal ipak dolaze stani čitatelji kojih to iritira.

Ekskluziva nije site, to je glupost stoljeca.

Mislim da je njihov primarni cilj izbaciti sto vise gluposti i lazi na dan.

Ne vjerujem koliko samo iskorištavaju ovo neprilike da bi zaradili koji klik, imaju 214897375435 postova o poplavama ,ne vjerujem koliko daleko ide ljudska glupost…

Ne čitam portale s takvim naslovima (tportal, net.hr…). Nadam se da i drugi ljudi tako razmisljaju a ne naivno idu iz posta u post i nabijaju im pageviews…

ma ni ja to ne čitam i meni to ide na k… i čudim se ljudima koji klikaju na to. Ali… kakvi ljudi takav portal, tj. iako nama tu to ide na neku stvar, većinu ljudi takav koncept očigledno privlači

Ma moraš kliknuti na to ako želiš saznati nešto što te zanima. Npr piše. Pogledajte za koji klub je potpisao Manđukić!, moraš kliknuti da bi vidio ime kluba.

Ono, pre jadno jer je iskoištavanje čitatelja ali je učinkovito jer ljudi iz naslova ne mogu ništa pročitati pa moraju kliknuti.

Srna u Hajduku!!!
Onda je vijest da Srna na ljeto dovodi Shaktara na prijateljsku utakmicu.

jedino sto je zalosno je sto je narod na Balkanu dovoljno glup da ne kazni takve portale ignorisanjem zauvijek

mozes im sto puta prodati istu foru i ne kuze uopce da ih prcas u mozak