Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Imam ja sistem druze, i platinum i one prvi sisteme ko god hoce moze da pise na mejl i mozemo se dog i uzivo da se vidimo i ovakl kako kome odgovara.

Sa kojim si zadovoljan sistemom?

Prodajes sistem od koga se tako dobro zaradjuje hmm.
Tu je izgleda najbolja zarada upravo kod prodaje sistema.

Sa platinum iskreno, jedan od najbolji od sistema, ko god da je zainteresovan imate mejl pa pisite mozemo se naci, i sve dogovoriti

E vidiš druže moj, mnogi tako isto kazete i za Nixu zasto prodaje sisteme ako moze da se zaradi, a da malo ukljucis mozak i razmislis nas tamo sas u viber grupi za platinim ima 150, i sad puta 300e koliko je to, zasto iakreno covek ne bi uzeo jedno 45.000 a da dupetom nije mrdno, a rekao sam lepo i napisao ne zelim nikom da se pravdam uzivio se mozemo naci i dati ti sisteme ako zelis uz određenu cifru naravno manja nego tamo, ko zeli neka piše. Ne želim da se pravdam ljudima za bilo sta, ja sisteme imam a ti kako zelis.

Pa lepo kazem da se najbolje zaradi od prodaje sistema.Nije mi trebalo nikakvo pravdanje.
Ja sam preko svog sistema juce uzeo lep kes na partizan sparta.
Opisao sam sistem u drugoj temi.
Evo besplatno napisan sistem:

Nek si druze uzeo svaka čast, ja sam stavio ponudu ko želi da kupi sistem nek se javi na mejl i to je to. Pozdrav

1 Like

Druze ako hoces ti postavi besplatno i pomozi ljudima ako je profitabilan a siguran sam da nije 100% a ne da prodajes i da budes Nixa broj 2

Tesko moze 100% jer moraju sve kockice da se poklope.
Npr.odigram pre utakmice i onda igram uzivo i gradim se u toku utakmice na konacan rezultat,poluvreme,golove,sanse…znaci nije ono uplati se i zgrce lova,ima tu posla oko pracenja.
To bi mogao svako ko malo bolje hoce da prati i racuna kvote.

Sve lazov do lazova na ovom postu

2 Likeova

Trebalo bi “:joy:” joy dodati na reakcije pored :heart: srca

2 Likeova

Ne razumem na koga se ovo odnosi
Napisao sam ti koja su prva dva sistema a imaš i ovde u grupi dosta o ta dva sistema
Dešava sa da padne po 5-6-7 za redom
Po Nixinom sistemu treba da se dupla posle pada. Tako da ako si krenuo sa 100€ posle 6 padova tebi treba 3000€ da bi uložio sve na sledeću
Platinum ne znam kakav je ali mogu da pretpostavim da je propast jer će nakon tog sistema nov, nov, nov itd

Vjerovatno ne misli na tebe nego ove padobrance ovdje sto hvale sisteme i sto se vracaju s duplim nalozima i sl

Pa nisi ni ti naivan da sto sam dao pola svoje plate i skupio muda da uplatim i sve, da bi ti sedeo kuci i drkao ■■■■■ a ja da ovde sve postavim hahahhah, vrlo pametno​:rofl::rofl::rofl:

A koliko moze neko biti siguran da neko nece kupiti sistem iz hira i postaviti ga ovde namerno.
Sta ako kupim sistem i postavim na svoj sajt ili aplikaciju besplatno,imam ogromne posete i zaradim od reklama i skidanja aplikacije.
Za jedan dan cu zaraditi vise nego prodavci sistema za sve vreme.
Google play placa za skidanje iz Srbije 40 centi ,100k ljudi skine i za jedan dan zaradim 40k dolara koje placaju iz google play ali tu ce biti ljudi iz celog sveta jer i u dijaspori se klade i vijaju sisteme, tako da za jedan dan mogu da zaradim najmanje 100k dolara jer se za skidanje aplikacija u high 1 (zapadne zemlje) placa se najmanje 1$ pa navise.

Sipka idi trejduj, zaradi tih 6000eura martovskih pa nam dodji opet da se hvalis.

Nešto sam načuo da je Platinum sistem sledeći
Biraju se favoriti iz jakih liga i igre su ove (Dajem primer utakmice koja se igrala za vikend)
Everton - Mančester Siti (1.25 na Mančester)
Igra se igra u prevodu na naš 2iGG lay
Znači ruši vas pobeda Mančestera uz GG i brani se korekt skor 1:2 i 1:3
Znači ruši vas rezultat 2:3 1:4 1:5 itd
Pogledao sam broj utakmica koje su prošle u poslednje vreme. Ponedeljak 3/3, nedelja 10/11 a subota 11/11. Prolaznost je dobra ali kakva je matematika na to i da li je uopšte taj sistem i to je sve što znam
Verovatno ko je duže u trejdovanju zna o čemu se radi

1 Like

Na cijelu temu to treba stavit gle cuda cim se otkljuca dolijecu novi profili i dize se tema hahahahahahha bukvalno isti dan cim je otkljucana ulijece profil da je digne :rofl::rofl::rofl: i svaki dan novi profili kao ovo komentarisu :rofl:. Sega bas

A evo i ja sad…

2 Likeova

Pozdrav ,na koji način se moze novac uplatiti na bet in asia ,moze li preko obicne visa kartice?

Ovo se mora i uzivo jer tada skacu kvote u nebesa.Treba sve tacno izracunati i doci do dobitka.