Traffic sa Reddita? (formiranje upvote grupe?)

Reddit je dobar za dobivanje traffica kao i linkova prema vašem website-u. Imate li dobrih ili ikakvih iskustava sa time?

I jel ikoga zanima formiranje upvote Reddit grupe? tipa da si međusobno upvotamo objave tamo i time dobivamo više prometa?

3 Likeova

Ja sam zainteresovan. Znam da su moji drugari pre imali nekog uspeha sa Redditom mada ne znam kako to sad funkcionise ali verujem da mozda moze uz dobar plan da se vuce traffice odatle bar koliko i sa twittera generalno, verovatno i vise…

Radio sam na redditu dosta dugo, zadnjih 5 meseci nema bas nikakve sanse da ti prodje bilo sta, to jest i ako prodje izbrisu ga u roku od sat vremena nakon 3 obrisana posta banuju ti link sajta, ja sam radio na 101 nacin dovodio sam posetu preko tumblr, blogspota i raznih blogova ali toliko su se izvestili da vise nema sanse bilo kako da prodjes, al ja sam svojevremeno dovodio izmedju 10000-30000 ljudi dnevno sa mobilnog telefona i imao zaradu od 70-150$ dnevno samo od reddita :slight_smile: Tamo je dobro jer je vecina traffica preko mobilnog telefona pa se moze dosta i zaraditi od tog traffica ali kazem ti vise nema sanse ista uraditi jer da ima ovo ti ne bi govorio :slight_smile:

1 Like

Pa svi su počeli ubijat traffic od facebook-a i googla sa algoritmima do reddita sa tim moderiranjem. Užas…samo još treba da uvedu algoritme u mailove pa da ube internet do kraja.

Baš sad sam uspio do 50 up-votea natuč na velikom sub-redditu i taman kad počneš dobivat promet maknu link.

ja sam zainteresiran.

Bas tako na redditu su sad dozvoljeni sajtovi koje drze njihovi vlasnici i suvlasnici kao sto su imgur, od adult xhamster itd itd, to jedino ne brisu a za ostalo se ne treba ni truditi, to jest brisali su dok sam ja radio ali izbrisu tek nakon 10-15 sati sad imaju neke botove koji automatski brisu ja sam pre dnevno postavljao oko 150 - 300 linkova u 300 razlicitih sekciji i tu odstoje 10-15 sati i nakon toga izbrisu ali jbg za tih 10-15 sati zaradim lepe pare, da ne brisu uopste pa obogatio bi se garantujem da bi na redditu pravio 1000$ dnevno pasivne zarade kad bi mi dozvolili sajt :slight_smile:

Da li me mozes malo više upoznati sa redditom :smiley:

Kako šta gdje ? :smiley:

što postavljaš ? slike, smješne slike ili što konkretno ?

Najbolje da se svi zainteresirani ovdje javljaju u thread i onda napravimo skype ili ne znam neku grupu da kordinirano lupamo up vote na naše članke i beremo lovu ili tako nešto :smiley:

2 Likeova

Ja vam kazem da od reddita vise nema leba pokusao sam sve po 100 puta nije ni meni lako da sa 100$ dnevne zarade padnem na nula al jbg tako je, mozes skupiti 100 ljudi neces uspeti nista, i na redditu vote uopste nije toliko bitan ja sam nekad imao -15 vote a udje mi 2000 ljudi na link, imam i dan danas 1500 accauntova na redditu, znaci mogu sam sebi davati vote up al sta vredi kad nema vajde :slight_smile:

1 Like

Nisam baš upućen u reddit, ali nije li digg.com slična stvar?

…kao da si iz grupe Sam Sebe u Dupe. :slight_smile:
He he, orposti, šala mala, ali kaži molim te na koji si site dovodio posjetu sa Reddita?
Nije svejedno, naravno, o kakvom je siteu riječ.
Ako ne želiš stavljati link barem opiši site i reci na kojem je jeziku?
Taj site vjerojatno još imaš. I, što sad, kakva je taktika?
Hvala. :slight_smile:

sajt sa slikama, taktike nema sajt stoji prazan i nema vise zarade :slight_smile:

pa kako te detektiraju?

Jebiga mnogo su unapredili sistem, imaju automatske botove koji primecuju, a cak nesto sto prodje izbrisu moderatoru imaju preko 2000-3000 moderatora, u svakoj sekciji po 7-10 moderatora koji su zaludjeni i online su po ceo dan.

Ma reddit je postao užas. Dobar izvor traffica ali pre veliki cigani su postali. Blago ljudima koji su poceli prije 4-5 godina kad je i reddit i facebook pustao promet…tisuće su se mogle okretat.

Danas po meni je pravac google+ koji još nema tako loš reach kao fb i npr kupovat mail liste od srodnih websitova i slat newsletter.

ali sta ako stavis dobar sadrzaj koji svi lajkaju, zasto bi onda brisali to moderatori?

Jer ti ne žele dati promet besplatno. Žele da platiš…isto kao i fb page po novom.

Po meni jedini razlog zašto će ih sve google+ nadživit je taj što g+ nema razloga ti smanjivat reach i promet već da paće samo će ga i poticat. Jer što više prometa dobivamo više se njihov adsense koristi… taj dio cijele priče, monetizaciju google ima a drugim socijanim mrežama fali i zato rade to što rade dok g+ i youtube rade upravo suprotno od fb-a i reddita, nagrađuju one koji stvaraju promet i generiraju zabavu. Sljedeća lova od adsensa mi cijela ide u promidžbu g+ stranice :smiley:

Živio google.

1 Like

Mozes li objasniti na koji nacin promovisati google + stranicu i kako to funkcionise :slight_smile:

Pa stavit g+ box na stranicu i tako skupljat ili puknut adwords i facebook kampanju kampanju na istu.