Transparentna navigacija?

Kako da mi navigacija bude transparentnau wordpressu tako da se preko navigacije vidi background?

rgba(0,0,0,0) ili transparent.
Dobio si odgovor kakvo ti je i pitanje!

Možeš koristiti i css:
opacity: 0.5

A možeš i naraviti mali kvadrat u grafičkom programu, postaviti transparenciju i onda ga
repeat po x/y osi (ali to ne moraš specificirati jer je xy repat po defoltu).

Ovo sto je horz reko sa opacity to ti je najbolja varijanta

Samo opacity nije podržan u IE7/8.
Dobro, za IE7 se ne treba više previše brinuti ali za IE8, nažalost još uvijek da.

Mali traparetni kvadtrat 5x5px nije nikakavo opterečenje, tako da mislim da je to bolja solucija.

Za ie8 je uvjek problem pogotovo sa css3

Zašto je najbolja varijanta ajde objasni ?
Najjednostavnije je ovo što sam mu ja napisao , on nije nigdje naveo ništa o tome koje će preglednike podržavat.
Ako se postavi opacity, to će imati utjecaj na sve DOM elemente unutar Containing bloka(uključujući i text node-s), što znači da će tekst biti proziran ,a to nije nikako dobro.
Meni ovo njegovo pitanje nije jasno , ako hoceš da ti se vidi pozadina nemoj davati nikakav background na navigaciji i riješio si problem(vidit ce ti se onda pozadina). Malo konkretnije pitanje nebi škodilo ili nekakav live demo?

1 Like

evo ti opacity generator http://cut.rs/524689

To je tocno al ak ima u navigaciji postavljenu sliku kao background onda je opacity bolji

Zapravio nije jer kao sto je kolega vec spomenuo, opacity utjece i na sve child element tog elementa, a to je naravno neprimjereno za njegove potrebe.

zahvala svima

(Post mora biti dugačak minimalno 20 znakova.)