Tražim čovjeka za online prodaju autodijelova

Mislim da sam nekad ranije objavio ovaj oglas i bila je saradnja sa nekim odavde sa foruma, ali je covjek odustao kad se pocelo ozbiljnije raditi…

Naime, dobavio sam nekoliko hiljada orginalnih novih autodijelova, koje i dalje uvozimo… Sve manje i manje vremena imam pa pokusavam na sve nacine da olaksam sebi posao.

Trazim covjeka/moze i vise osoba… Za online prodaju autodijelova, znaci potrebno je da osmisli nacin da prodaje autodijelove.
Zaradu bi dijelili 50/50 tj. Marzu od dijelova.

Za vise detalja i info moze u inbox.

1 Like

Ovaj covjek bi mogo pomoc mnogo kad je online prodaja u pitanju:

Ne pase mi van BiH… Jer nmg jos i za to placati ljude da dostavu…

Imaš li neku online bazu svega toga ili bi tribalo ručno upisivat dio po dio?

Imam svoj katalog dijelova koji ja koristim, nemam sad da obicni kupac moze uci na katalog i sam pronaci dio…

Ne trebaš plaćati nikome ništa, postoje kurirske službe koje plaćaju kupci. Također možeš otvoriti jedan centar (skladište) van BiH…

Ne razumijem bas sta si htio reci… Kurirske sluzbe koristim za dostavu… No ne znam kako bi oni mogli pomoci u prodaji i pronalasku novih kupaca🤔

Napisao si da ne možeš plaćati ljude za dostavu?

1 Like

Nmg placati dostavu za izvoz iz BiH… Jer dijelove direktno uvozim Njemacka/Slovenija/BiH.

Tako da sam. Iskljucio opciju da se prodaje van BiH… Trenutno

Može više info…u inbox?

Pa nađeš nekoga da ti napravi web shop. Mene, na primjer. Istina je da bi bilo poskupo ako navodiš da imaš par tisuća artikala ali onda si na miru. U ovo jednom uložiš i to je to - kasnije samo dodaješ dijelove kako ih nabavljaš.

1 Like

Trenutni lager nam broji trenutno sto. Imamo na stanju za vozila cca 86 000 dijelova koji se mogu dostaviti sirom BiH u roku 24/48h.

Ono sto je problem jeste da nemam ja bas vremena za online prodaju/pratnju za kupovinu itd…

Neko ko bi to napravio bi trebao isto to da vodi… Nadam se da razumijes, ne treba mi nesta da napravi se i da ja vodim to… Moze se poceti od fb stranice i na taj nacin zaradjivati dobro…ali isto tako taj neko treba da vodi tu stranicu samostalno.

Pa zaposli covjeka da ti vodi web shop kad ga napravis - ja tu ne vidim nikakav problem. Daj oglas negdje.

2 Likeova

Autodijelovi su dobar biznis, a web shop sam po sebi može biti samoodrziv ako je napravljen kvalitetno a korisnicka služba također.

Prouči taj prijedlog i samo nebo ti je granica

1 Like

Bude i to doslo na red, posto nije jedini posao vidjet cemo, trazio sam neku olaksicu za prodaju ono “nist ne radis a drugi prodaju za tebe”, za web shop budem razmislio takodje, s tim, da nekog moram zaposliti legalno u firmi i 3 mjeseca obuke, da bi. Mogao samostalno voditi narudzbe, prodaju…
A tog vremena trenutno nemam.

Ja ti imam registriranu tvrtku za trgovinu, imam i web portal, no kako sam iz Hrvatske mogu te eventualno reklamirati dok ne digneš web shop. Mogu ti i dignuti web stranicu ako je nemaš…

Ne pada mi na pamet kako da ti drugačije osiguram značajniju prodaju, zato sam ranije predložio daosiguraš skladišni prostor u Hrvatskoj, ali onda bi i tako trebao nekoga zaposliti da šalje narudžbe ili da otvoriš trgovinu pa onda i reklama ima više smisla

1 Like

Ja izvozim stolariju u HR… Ali za dijelove mora se veca kolicina izvoziti i napraviti skladiste u HR… Te naravno sve legalno i zakonski regulisat sa tvrtkom.

Ova je tema automatski zatvorena 365 dana nakon zadnjeg odgovora. Novi odgovori više nisu dopušteni.