TRAŽIM firmu ili osobu za vođenje Facebook Stranice

Dakle tražim firmu ili osobu za kompletno vođenje i uređivanje Facebook stranice.

Objave koje idu Hrvatski, Engleski (ako ima mogućnost i DE super, nije uvjet)
Mora biti profesionalno i povoljno. Te objave svakako moraju biti povezane sa našom stranicom tj osoba koja to radi mora biti u toku sa događanjima.
Multimedialni materijal, slike i video su naši autorski, uvijek novi i dostupni, tako da to ne trebate tražiti ekstra za objave.

Onaj tko se sa time bavi svakako će znati koliko objava je preopručeno u koje vrijeme za najbolju interakciju sa fanovima.

Tema je vrlo zanimljiva.

Ozbiljne ponude molim šaljite na PM

Kada sam napisao ozbiljne dakle mislio sam:

Trebam ovo na duže, dakle ozbiljnu osobu od povjerenje ili firmu koje će pogledati o čemu se radi i napraviti ponudu.

Nemojte me pitati koliko sam spreman platiti jer na takve neću odgovarati.
Također prije nego ću poslati više detalja o poslu volio bih napišite vaše iskustvo o tome poslu ili neke reference.

HVALA :slight_smile:

Pozdrav,

po meni bi bilo okej da barem okvirno napišeš cijenu. Osobno radim ovakve tipove posla, te u temi dobri i loši trgovci ima dosta pohvala vezano za mene uz Facebook marketing. Imam i dosta stranica iza sebe koje sam podizao od nule, te se razumijem u Facebook i Instagram marketing.

Budući da sam aktivan i na nekim stranim forumima koji se bave većinom tematikama SMM-a, znam da ovakve poslove ljudi naplaćuju veoma puno, te bi bilo dobro da napišeš otprilike koliko si spreman platiti, barem okvirno, jer sumnjam da će neko (ja prvi) raditi ovo za neku ekstra malu svotu novaca.

Vođenje Facebook stranice, pogotovo onih vezanih uz firme, zahtjeva aktivnost barem od 8-22h. Osim objava slika, tekstova ili videa, pod vođenje Facebook stranice smatra se stalna interakcija s fanovima. To podrazumijeva odgovaranje na poruke, interakcija s fanovima putem komentara na objavama, te odgovaranje na upite postane na zid stranice.

Ja sam zainteresiran za tvoj oglas, te bih volio da mi na PM pošalješ o čemu se točno radi.

P.S. ispričavam se što te oslovljavam s ti, ali na ovom forumu sam dosta, te si mi poznat član i surađivali smo već čini mi se. Nadam se da nije problem. Pozdrav!

Odgovorio sam na private,

nigdje nisam napisao da tražim nekoga za ekstra malu svotu novaca…? nego povoljno… s obzirom na realan raspon cijene u tom fahu.

Molim bez spamanja u temi, javljajte se na pm, i dalje sakupljam ponude.

Mene isto zanimaju opcije ovakve suradnje…no mislim da bi ti trebao znati što nudiš i pod kojom cijenom.

Jer ako se mene pita, ja ću reći da nudim kunu. Ti kažeš "nije mi dosta."
Ja ponudim dvije kune …ti kažeš da ti nije dosta…
Ja nudim tri kune…itd, sve dok ti ne kažeš “To mi je dosta” :smile: A da skratimo taj proces, ti odmah kažeš na kojoj cifri ćeš me zaustaviti da ti je dosta, hehe.

Hoćem reći, daleko profesionalnije je znati koliko tvoj radi vrijedi i po koliko ga nudiš. Nije na kupcu da određuje tvoju cijenu…pa ti pristaješ ili ne, nego je obratno :wink:

1 Like

Sorry ne slazem se sa ovim ja ne nudim nista nego trazim uslugu.

Pa to sam napisao članu dinamic koji nudi uslugu, ne tebi :wink:

1 Like

Ok sory. citam sa mob na preskokce nisam skuzio.

He he, (uz sve ostalo) uvijek duhoviti naš Bozoou. :slight_smile:

1 Like

hvala svima na javljanju natječaj je završen pronašao sam osobu za posao.

Ja sam zainteresovana, iskreno nemam mnogo iskustva u vodjenju FB stranice niti sam neka profesionalka, ali prvodim dosta vremena na FB i Instagramu, takodje sam mlada pa otprilke mogu pomoci sto se tice mladje generacije. Mogu da pokusam ako budete zadovoljni super, ako ne nista idemo dalje, al dacu sve od sebe!
Veliki pozdrav!

Tema je godinu stara :smiley:

Jao hvala, hahaha to mi nije zapalo za oko samo oglas :joy: