Tražim nekoga da mi napravi web stranicu za apartmane

Stranica za Apartmane jednostavna na HR ali isto tako bi trebala biti i na ENG/DE/ITA postoji sadržaj i neki sistem za rezervacije i označavanje na kalendaru zauzetost apartmana ! Ako ima tko je zaintresiran , molim cijenu pm.

Pozdrav, ja sam softverski inženjer, bavim se programiranjem, imam ideju kako bi se to moglo uraditi, ja bih to radio u php, koristio bih neki framework (laravel ili codeigniter) sa mysql bazom podataka.
Gledao sam sličnu stvar, ima tu dosta posla, pa bih te molio da mi javiš detalje, da bih ti mogao reći cijenu.
Mozes mi pisati na mail: [email protected]
Srdačan pozdrav, Aleksandar.

Svoje smještajne jedinice možete besplatno prikazati na našoj booking platformi www.partyaner.com na kojoj imate gotova rješenja za booking, kao i kalendar zauzetosti svake smještajne jedinice.

Partyaner je platforma koja služi za povezivanje ponude i potražnje namijenjena svima koji se bave bookingom, glazbom, zabavom, organizacijom evenata i uslugama povezanim s glazbom i organizacijom evenata. Partyaner je spoj društvene mreže i booking stranice u jednom.

Registracija je besplatna i korištenje stranice je bez obaveza.

Posjetite https://www.partyaner.com i spajajte ugodno s korisnim zauvijek!