Tražim osobe za pisanje članaka

Tražim da napišete članak o meni kao najvećem čudaku na internetu sa uvjerljivo najgorom stranicom na svijetu i kako unatoč tome dišem još uvijek nakon 18 godina i pružam ljudima u Zagrebu vrhunsku uslugu popravka kompjutera na opće čuđenje svih web stručnjaka i dizajnera.
Na taj članak možete staviti i neku svoju reklamu ali važno je da ima link na moju stranicu:
https://www.hitna-pc-sluzba.hr
I vjerujte posjeta bi bilo više nego 1000 i Vi bi zaradili i bez toga da Vam ja bilo što platim.
Naravno ne pisati prije dogovora.
To tražim.
Think out of box and expect virality

Više o tome na:

1 Like

Molim nekog da me probudi, sanjam strasne snove.:grin::grin::grin: Sanjem nemoguce stvari. Tamo neki iz neke firme trazi osobu za pisanje clanaka, a stranica mu katastrofalna, ja koji ne radim dizajn napravio bi bolje.

A sad za ozbiljno, zasto si toliko uporan, a ne zelis prihvatiti neke cinjenice?

Nisi jos uvijek odgovorio na pitanje, gdje si naucio da se virusi traze preko fragmenata i da antivirusni program , viruse trazi po nazivu?

Ti nisi cudak, ti si sarlatan koji sramoti struku, to sto te ljudi zovu, zovu te oni koji se ne kuze, pa im mozes prodavati maglu, a neki te zovu samo jedanput.
Nama ovdje na forumu koji radimo web (fronted, backend), linux, baze podataka , a koji znamo puno vise od tebe , ne mozes prodavati maglu.
Vjeruj mi vecina ovdje na forumu mj. ima netto prihod, puno vise nego sto ti uprihodis sa jednim zaposlenim.

Daj mi reci koje su tvoje kvalifikacije i znanja osim reinstalacije windowsa , sklapanja racunala i ciscenja virusa? Ovo sve se nauci u 2 sata i to kvalitetno, a ti nisi to naucio u 18 godina i neces nikad. Znas zasto jer zivis u uvjerenju da si najbolji i da te ljudi zovu zato jer misle da znas, a ustvari nemas pojma i zivis u zabludi. To sto zivis od toga ne igra nikakvu ulogu. Samo je bitno da li se osoba zna prodati, ali sarlatana unutar struke se brzo otkrije i izbaci van. A oni koji narucuju takve usluge nemaju pojma.

Samo nesposobni koji nije sposoban, treba 100 zivota, a ni tada.:grin::grin:

Ekipa te popljuvala na Bug forumu 2012 jer si pisao gluposti.

Dakle popljuju te strucnjaci koji znaju, a ti tjeras po svome. To ne ide bas tako.

Kad sam vidio onaj tvoj intervju na ehrvatska, umro sam od smijeha, nisi znao sastaviti jednu recenicu kako treba. Trazenje virusa preko fragmenata i odma znas da li je komp zarazen, tko je to lud? Totalna glupost.

Jel znas zasto se to dogadja u svezi fragmenata?
Instalacija vise programa, pri cemu jedan drugome smetaju? Vecu glupost nisam cuo.

Trazenje virusa po nazivu, jer ga nema u bazi?
Totalna glupost.

Linux, sa linuxom se ne moze na internet, izjava pred nekoliko godina. Totalna glupost, linux koristim od 2001. god., full sve driveri i sav posao.

Pisala ekipa na jednom forumu, da je decko kod tebe trazio savjet, otisli u links, racunalo 10 k kn, i da si mu uvalio polovne dijelove, a ove ostavio sebi i naplatio mu 450 kn sastavljanje. Navodno si mu kasnije vratio lovu… Kolega mi sastavlja komp za 200 kn profi i isto ima servis i prodaju.
Mozes ovo objasniti?

Ljudi od svega rade business, i ovi na moru kod nas sto naplacuju sobu u hotelu sa 5 zvjezdica po nocenju za 500 eura, pa imaju gostiju, dok mene ljetovanje sa prijevozom 10 dana kosta 1300 eura all inclusive, turska, cipar, tunis itd… (tri obroka ili jedes kolimo hoces, wellnes, itd…).

Svaka usluga/proizvod imaju svoju cijenu i svojeg kupca.

Zanimanje informaticar ne postoji.

Da bi znao neke stvari u dubinu, prvo moras nauciti teoriju. A ocito da nisi procitao ni jednu strucnu knjigu na temu virusa, racunala i sl. i zato se sramotis. Smiju ti se svi iz IT struke, dakle svi smo mi idioti, a Pavel je jedino pametan i kompetentan. Ma nemoj mi reci. Trazio si programera, izmedju ostalog i stavio znanje c++, i nudio 3000 kn netto placu. Kako da ne, znas zasto , zato da se taj covjek osjeca da je ispod tebe, a realno po znanju je 100 svjetlosnih godina daleko od tebe. Svatko ima pravo traziti ljude i nuditi placu kakvu hoce, to je tocno, samo se iz ovog vidi jos vise da nemas pojma. Ti si sinonim za glupost i komedijas.

Ja se ispricavam, ako sam te vrijedjao, jer me smeta nepravda i sarlatani koji prodaju maglu u IT-u.

Molim da odgovoris na sva pitanja.
Ovaj text je zabranjeno kopirati. Mozes staviti samo link na ovaj post, ako hoces.

Hvala.

Očito da ide BAŠ tako. Popljuvali su ga i na Usenetu prije 15-20 godina i to tako da ga je njih 20-30 nastavilo cipelariti i dok je već ležao polumrtav u lokvi krvi, dok ja nisam uletio da raščistim gužvu. I lik i dalje ima identičnu web stranicu, i dalje nema blage o informatici i i dalje tjera po svome.

Ali i dalje radi. Dakle, 18 godina održava firmu u ovoj vukoj***ni od države! Pa sad, svi si mogu umišljati koliko hoće kako su veliki informatičari, ali Đuga i dalje RADI!

18 GODINA RADI S WEBOM IZ DEVEDESETIH, EEEEEJJ!!!

Skidam kapu gospon Đuga, da imam neki web koji se bavi žutom štampom, rado bih napisao članak o vama, da vam dovedem još klijenata.

(Ono s cipelarenjem je figurativno.)

2 Likeova

@elembe

Ajmo ovako, ukoliko netko otvori firmu u zg i da je dostupan od 7-19 s dolaskom na kucnu adresu u roku od 48 sata i stvari napravi kako treba, imao bi 5 zaposlenih i posla toliko da ne bi znao kuda s lovom i ne bi trebao traziti da mu se dovede posjeta od 1000 ljudi dnevno.
I bez problema bi naplatio po satu 250-300 kn.

Kažu, pretpostavka je majka svih… :slight_smile:

Ispitano i testirano u praksi. Mob. non stop zvonio.
Hvala

Pa Đuga ti je također ispitan u praksi. Dakle, tvoja pretpostavka kako stvari MORAJU funkcionirati ne stoji.

Samo je razlika sto on trazi posjete da bi dobio nesto vise posla, jer ocito da ima rupa u radnom vremenu, ako imas rupa nisi 100 % ucinkovit.
Nije moja pretpostavka, nego ispitano i dokazano.

Ako si sarlatan, imas posla da jedva prezivis, ako si kvalitetan imas posla da neznas kud sa lovom.

A u jednom i drugom slucaju se radi posao i zaradjuje.:grin::grin:

Traži posjete da bi dobio posla?? Mada!? :slight_smile:

Kakve veze ima koliko on radi i koliko je on učinkovit i koliko zarađuje?

Procitao prve dvije recenice :laughing::laughing::laughing: dalje ne :laughing:

Vidim da ga branis, nema veze.
Imao je takav stav na temi gdje je trazio reklamiranje za podrucje zagreba. I kaze da placa 0.1 kn po posjeti i onda je bila rasprava oko toga i rekao g.Pavel da bi mozda onda od tih ulozenih 100 kn zaradio mozda 300.

Ovo se zove, citanje izmedju redaka.

Ovo bi se dalo diskutirati, haha

Prije 15-20 godina sam ga na Usenetu “branio”. Sad ga ne branim, sada se borim za njega. :slight_smile:

Pročitao sam tu cijelu temu i krepevao od smijeha. Ali se nisam njemu smijao, nego vama. Lik vas levati kao malu djecu. On baci udicu bez mamca, a vi se lovite kao somovi. :slight_smile: Đuga je trol, koji svojim trolanjem ispada glup, ali Google ne raspoznaje tko je u raspravi glup. Google samo dobro raspoznaje SEO. Đuga trola i smije se u sebi, a vi se živcirate, pljujjete ga i time dobivate neku zadovoljšćinu. Svi profitiraju.

Dakle, Đuga je velemaher. :slight_smile:

3 Likeova

Kao prvo ja se ne zivciram, nego lik nema pojma i sramoti se. To ti u IT-u ne prolazi. Moze samo kod onih koji idu kod sarlatana, a sarlatan ih odere, iako je jeftin, zato jer za tu lovu nije nista odradio sto je morao.

Vidi samo kave gluposti je pricao u svojim predavanjima na youtube, o virusima, linuxu i sl. :grin::grin::grin::grin:

A nije odgovorio ni na jedno pitanje. A znas zasto?
Zato jer nema pojma.:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Pa se vraćamo na početak threada - OČITO DA PROLAZI!!!

Pa da. Dakle, već 18 godina prolazi. Može tebi to ne biti za pravo, ali očito da to prolazi i da to funkcionira. Jer za klijente je Đuga car. A tko zna informatiku bolje od njega (a takvi su svi koji znaju informatiku), ti i tako ne trebaju usluge informatičara.

1 Like

Pa da, zato jer su ljudi glupi, isto oni koji zovu vidovitog milana, tarot na TV-u iza 24 h i sl. i vjeruju u gluposti.

Mogu se kladiti da je prosjek kvocijenta inteligencije zitelja u hr 75-80.

Točno. Ali inteligencija ne leži u shvaćanju te činjenice, nego u prihvaćanju te činjenice. :wink:

1 Like

Pavel je prvi koji ne prihvaca cinjenice i savjete drugih.

Sto se mene tice, meni je svejedno, bio netko primitivac, zatucan , ovakav ili onakav na balkanu, gledam svoja posla.

Takvim sarlatanima ne dozvoljavam da mi ulaze u zivot i necu imati posla sa takvima u zivotu.

Moze se omaknuti svakome covjeku , jedanput, dvaput da pogrijesi, mozda da kaze neku glupost u zivotu zbog neznanja i to je ok, ali onda treba stati na loptu, vidjeti gdje se pogrijesilo i to popravljati, ali biti sarlatan cijeli zivot, bez da covjek uci i da izvaljuje gluposti je sramota.

Kakve veze s mojim citatom ima Pavel Đuga i njegovo prihvaćanje ičega?

Sramotis se njegovom obranom, kao i on sa svojim znanjem.