Tražim osobe za pisanje članaka

i sliku za logo :joy:

2 Likeova

Na ženinom mobitelu upišem “servis računala” i link HItne PC službe je prvi, ali kao oglas, a ispod svih oglasa redovni link mu je treći, kako je i meni na kompu.

Slobodan sam zaključiti da design stranice ima utjecaja na SEO, ali ne toliko velikog da bi se uzdizao u nebesa. Web design je jedna usputna, manje bitna stvar za Google.

Zadnju rečenicu sam ciljano zatrolao, da Đugi još malo dignemo rejting na Googleu. :smiley:

A mozda je los dizajn anuliran fenomenalnom SEO kampanjom, pogledaj samo kako je njegov site zaintegrirao mase ovog foruma, pise se na veliko i siroko o njemu, sad zamisli ako on ovakve kampanje simultano ima na vise foruma, uskoro ce na top 1 poziciju na Googlu bez obzira kakav dizajn…

Pa to sam napisao još 100 postova iznad. Lik vas levati kao malu djecu. :smiley:

Njegova web stranica rangira samo zato jer još nitko nije napravio bolju koja će preuzeti pozicije ali čim se to dogodi, odu svi ti užasni webovi koji rangiraju na 2. stranicu Googla.

Prva stvar je šta ta web stranica nije responzivna tako da tko god zna išta o SEO, zna da takva web stranica ne može baš dugo opstati.

Čudo je da se uopšte drži na prvoj strani. Ali realno, iz generacije koji trebaju njegovu uslugu, moguće da ne znaju ni opslužiti mobilni telefon. Biće to greška Guglovog algoritma, koji ne zna šta je ljudska toplina, kafica i gostoprimstvo, kad ga baci na 2. stranu :wink:

Klik.

2 Likeova

Sad mene zanima jeli ovaj brojač istinu pokazuje, jer ovim smiješnim dizajnom je lik zaradio lijepu svotu novca. Nema potrebe za dugim člancima, responsive dizajnom i sličnim SEO karafekama…

Opstala je 18 godina zašto ne bi još 18?

To je ono što web dizajneri ne mogu shvatiti i razumjeti. Kako je to uopće moguće?
Nepojmljivo.
Protiv svake logike i zdravog razuma i bez fakulteta.
Mrak iz 20 stoljeća.

Website ima i prilicno aktivu facebook stranicu i prilicni broj posjetitelja odnosno likeova, sve to igra ulogu u SEO pa eto s dizajnom ili bez njega site je tu gdje je u samom vrhu. A i to sto postoji 18 godina ili jos bolje kad obave nekom neki posao onda taj direktno ide na njihov site bez googla, sve to u ocima googla izgleda mocno pa onda to sto nema dizajn ih ne brine. Slicno ko na sudu u hrvatskoj nije isto kad dodje neki siromah u dronjcima ili neki bogatun u sakou za 5k eura…

1 Like

Razumiju oni, ali neće da priznaju. Ne sviđa se meni osobno tvoj site, niti način na koji radiš. Ipak, tebi to prolazi i nadam se da ćeš dugo od toga živjeti. Isto tako, ovaj lik sa homerovom stranicom je uradio jedan odličan spin. S namjerom ili slučajno, njegova stranica radi dobro i vjerujem da uzima lijepu svoti.

Nekad je ovo bio vrhunski posao i moglo se fino zaraditi dok danas nekako sumnjam u to. Opcenito serviseri danas skromno zaraduju, dok su nekad zidali kuce. Znam jednoga iz RTV servisa, malo bi prelemio plocicu i za to uzeo 500kn… dok je danas kitoni, ne daju mu kinezi da toliko naplati :wink:

Ja osobno dok tražim uslugu ili neki proizvod, gledam web od firme. Ako firma uopce nema web, može taj proizvod/usluga bit duplo jeftinija od ostalih, necu ih odabrat. Ako im je web kao ovaj gore navedeni, isto ih necu odabrat. Uvijek cu gledat webove drugih firmi od kojih nesto kupujem/trazim, tako da, gospodina o kojem je ovdje riječ ne bi, iskreno, nikad zvao da mi slaže računalo :slight_smile:

1 Like

Da ali ti si klijent u rango od 18 do 40 godina. A hitna PC sluzba tageritra od 40 do 140… Njih nezanima web, u biti cvecina njih ni nezna sto je to web.

1 Like

Ovakav web može još rangirat na Googlu samo na nebitnim i nazadnim tržištima poput hrvatskog. Probaj s takvim webom rangirat u SAD-u, Kanadi ili UK, nema šanse.

1 Like

Nadam se da je to trebalo biti nesto smijesno.

Nije to protiv logike, nego starih stranica jos uvijek ima sa slicnim dizajnom.
Nemaju sto dizajneri razumjeti ili ne, postoje standardi pa onda postoji UX, UI itd.

Da li bi vozio golfa 2, pod uvjetom da je ispravan?

Ne bi, znas zasto jer te zanima auto koji lijepo izgleda i koji je lijepo dizajniran.

Sto mislis sto bi stranka o tebi mislila ili npr. da si u kinesko veposlanstvo dosao sa golf 2?

Ne bi htjeli imati s tobom posla, tako ti je i sa web stranicom. Web stranica je ogledalo firme.
To sto je stranica dobro rangirana, ne znaci nista, ako moras traziti da ti se dovuce posjeta.
Znaci da nemas dovoljno posjeta.

Evo ti primjer jedne stranice u rangu tvoje.

https://clisp.sourceforge.io

Znam kvazi firme koje rade preko 20 godina pa i dalje imaju posao. Tako da to nista ne znaci.

Nego, kad ces odgovoriti na moja pitanja?:grin::grin::grin:

http://www.trilakesdisposal.com/

garbage pickup service keyword, u top 10 su… A site za nijansu bolji, a mozda i losiji od pc sluzbe meni barem zbog ove zelene boje koja mi kopa oci…

EDIT:
Da im je gospon OP radio SEO bili bi u top 3, jer sigurno nemaju ovakvu raznovrsnu paznju po razno raznim forumima

2 Likeova

U Kineskom veleposlanstvo sam došao pješice a već sam dva puta bio i u Njemačkom. Našli me preko stranice. I ništa im nije smetao izgled moje stranice.

2 Likeova