Tražim osobe za pisanje članaka

Obično nisam ovdje do ovih sati, ali ovaj put se je isplatilo: :blush:

Isprika se prihvaća, prvenstveno stoga jer svaka isprika zaslužuje biti prihvaćena, ali ovu posebno pozdravljam. :blush:

A reakcija ti jeste bila brzopleta, dragi Forumaši, i meni je naš Đuga možda i simpatičan, ali kada biste znali samo pola onoga što nije napisano javno, a dogodilo se je, znali biste da je to bilo jedino moguće i ispravno, sigurno ne i kako sam ja želio. :blush:
Nadam se također da će naš stari Forumaš u povratku svoju forumsku priču nastaviti u pozitivnom tonu, eto, i da će svi biti zadovoljni. :blush: :o:

Znas kaj si ja mislim, da to nije djedica, nego je nekog zaposlio, a ovaj ni dva ni tri nego profesionalac…

1 Like

Ajde baš mi je drago! …bez obzira na naše stare tenzije, ovog puta dok sam udahnuo, skužio sam da si zaista postupio u nakani odgovornosti.

Lukav deda bogme, još sam se i sjetio da on i jeste spomenuo tu svoju taktiku. Nešto je odgovorio na napade: Vi se smijete izgledu mog weba, a ja uživam u tome kako drugi ga ismijavaju i pri tome posvuda reklamiraju.

Ja mislio tada da on to u šali izjavljuje…a on ima pravu takvu strategiju. Mada, što reć na to…maher je.
A koliko je kriv za suptilno spamanje…neka je vaša procjena.
Moje mišljenje je da to i nije neki grijeh…al kužim i kaznu u tom slučaju. A 7 dana i nije nego tek opomenica. Ima smisla, ali mi i dalje drag, hehe. Prirodno je da se svi mi borimo za svoj posao/život kako umijemo.

Što god, fala na razumijevanju. :wink:

Vidiš, moguće. Treba nazvat dedicu i provjerit jel zna uopće kakav status stiče :slight_smile:

Hvala i tebi i svim Forumašima na razumijevanju i suradnji. :blush:
Upućujem i poseban pozdrav g. Đugi. :o:

1 Like

sjebali ste mi jutro.
umjesto da gledam YF1 sad tu visim.

Ne kužim zašto je koristio anchor “imamo” i ako se ne varam dva puta. Jel mu se to slučajno postavilo ili je to neki novi SEO koji ja ne kužim :slight_smile:

Gugl je uveo patent da se gledaju i rijeci oko anchora da bi se bolje razumio link i kontekst linka.

Vidjeh da me @dadaas spomenuo u temi pa da vidim sta je, al nista ne kontam.

1 Like

Jednom davno si mi komentirao post kako sam ga dobro ubo, kad bi barem tvoji Indijci znali tako.

A anchor je koristio imamo valjda: 2 puta imamo, 1 puta nemamo pa nemamo nije sumnjiv kada se to skalira na miljune… Bez obzira dali je on s namjerom ili slucajno to napravio, opet tako to rade poznati…

A to, sjećam se… no nisam u toku sa ovom temom i dešavanjima na forumu pa nisam baš povezao. A bome ko da je link sa ovog foruma zlata vrijedan pa se neka golema polemika vodi. kad pogledaš koliko se izgubi vremena ili plati za link sa foruma, rijetko kad će se to isplatit.

Nekad davno kad je @trnac bio moderator i kad sam ja počinjao sa mojim blogspot blogom koliko je čoek bio tolerantan na moje otvoreno spamovanje ovog foruma to je bilo nevjerovatno, ja sam sebe ne bi trpio 2 dana. tad su i linkovi sa foruma više značili no danas.

1 Like

Đuga je otišao na kratak ali zasluženi odmor nakon cijelog niza ozbiljnih prekršaja od kojih je najvidljiviji taj sa repetiranim postavljanjem linkova svog weba svuda i bez reda, uz ignoriranje poruka moderatora. :neutral_face:

Vjerujem da je anchor Imamo bila samo randoom riječ slučajno izabrana s početka posta. Jednoga dana će valjda naučiti (za sada je samo komp. serviser) :wink: i razliku između dofollow i nofollow backlinkova, s posebnom podvrstom: spammy backlinkovi. :smile:

Jer, reda ipak mora biti; donji citat je sa: https://wmforum.geek.hr/faq

Reklamiranje

Reklame su dozvoljene samo u kategoriji “Projekti” i to u umjerenoj količini . Svaka reklama izvan te kategorije će biti obrisana. Reklamiranje putem osobnih poruka (PM-ova) nije dozvoljeno.

P.S. Inače, kolega Trnac je moderator Foruma i danas. :blush: :o:

2 Likeova

Da, znam, ali nije aktivan kao ti ili malo manje mrcina, tada je bio najaktivniji i baš onako meke duše, nije ko ti davio sa pravilima :slight_smile: moram stavit smajli jer je masu ljudi uvredljive prirode

ja sam nekad (možda prije godinu dana) bio regular member i ne znam zašto mi je taj bedž nestao i što sam basic member, kao regular member možeš spamovat sa dofollow linkovima, ovako samo nofollow. toliko sam se trudio doći do toga da mi postanu linkovi ođe dofollow i ukinuste mi privilegije a taman sam mislio krenut spamovat jako

3 Likeova

Ne davi C-3PO s pravilima, ali reda mora biti. :blush:
Zašto :thinking: bi meni svijetlilo gore desno stalno flagirani njegovi postovi od strane tvojih kolega, ili PPoruke, kao ova gore:

I još dosta njih… A i ja vidim koliko je sati :clock11: i bez toga. :smile:
Za nestrpljive, još je svega - 6 dana do velikog povratka. :smile:

I ovo nažalost mislim da ti se je sanjalo, :blush: baš ponukan tvojim starim postom pokušao sam to istražiti - bezuspješno. :o:

Trust Level 3 — Regular
Regulars are the backbone of your community, the most active readers and reliable contributors over a period of months, even years. Because they’re always around, they can be further trusted to help tidy up and organize the community.

To get to trust level 3, in the last 100 days…

Must have visited at least 50% of days
Must have replied to at least 10 different topics
Of topics created in the last 100 days, must have viewed 25% (capped at 500)
Of posts created in the last 100 days, must have read 25% (capped at 20k)
Must have received 20 likes, and given 30 likes.*
Must not have received more than 5 spam or offensive flags (with unique posts and unique users for each, confirmed by a moderator)
Must not have been suspended or silenced

  • These likes must be across a minimum number of different users (1/5 the number), across a minimum number of different days (1/4 the number). Likes cannot be from PMs.

All of the above criteria must be true to achieve trust level 3. Furthermore, unlike other trust levels, you can lose trust level 3 status. If you dip below these requirements in the last 100 days, you will be demoted back to Member. However, in order to avoid constant promotion/demotion situations, there is a 2-week grace period immediately after gaining Trust Level 3 during which you will not be demoted.

Users at trust level 3 can…

Recategorize and rename topics
Access a secure category only visible to users at trust level 3 and higher
Have all their links followed (we remove automatic nofollow)
TL3 spam flags cast on TL0 user posts immediately hide the post
TL3 flags cast on TL0 user posts in sufficient diversity will auto-silence the user and hide all their posts
Make their own posts wiki (that is, editable by any TL1+ users)
Daily like limit increased by 2×
Admins can change these thresholds by searching for TL3 in site settings.

source:https://blog.discourse.org/2018/06/understanding-discourse-trust-levels/

evo ja odradih za tebe kad ti numeš :slight_smile:

i svi ovi regularni članovi su prebačeni na basic members, bar većina što pogledah
https://wmforum.geek.hr/badges/3/regular

eto džaba ja stavih smajli pored toga da daviš sa pravilima da bi bilo jasno da je šala

Da ne ispadne da sam ignorirao apel i poziv na ovu raspravu, koja je u konačnici riješena koliko vidim, samo ću napisati da je ban u potpunosti opravdan i da možemo nastaviti živjeti normalnim životima. Vratit će se “doktor” na forum za tjedan dana, a onda isključivo o njemu ovisi hoće li nas i dalje uveseljavat svojim upisima.

2 Likeova

Trenutacna situacija na redditu je slijedeca:

Otisao je u minus sa karmom :frowning:

1 Like

Nadam se da sam se na vrijeme sam poklopio po ušima ovog puta :slightly_smiling_face:

žž , sorkač na uznemiravanju.

Ma daj, @bozoou, sve je ok. :slight_smile: Normalno je da se nekada odluke moderatora propitkuju. I mi nekad pogriješimo. A nekad se oko nečega jednostavno ne moramo složiti. I bit će trenutaka kada se nećete slagati s nekom odlukom koju donesemo. Ali bitno je da možemo s tom odlukom nastavit živjeti, i mi i vi. Svaka odluka je donešena u najboljoj vjeri za zajednicu.

2 Likeova

Evo Anja, istina je, tu smo unutra ti, ja i još dosta Forumaša, samo ova odredba nažalost ne funkcionira. :neutral_face: Ali, imat’ ću na umu, ne brini. :blush: :o:

1 Like

Meni samo nije jasno kako ovako retardirane teme dobiju uvijek najvise paznje.

2 Likeova