Tražim osobu za link building

Pošto sam preko Upworka imala loše iskustvo sa indijcima koji ne znaju raditi pravi linkbuilding nego mi stavljaju linkove na spamerske stranice, tražim ovdje osobu koja zna kvalitetno raditi link building i guest post outreach. Ja bih vam dala članak za guest post ili može i opcija da vi napišete članak za guest post. Možete mi poslat cijenu po linku i metode koje koristite u inbox, hvala.

Kontaktiraj @mrcina on to radi, i koliko znam, jako dobro mu ide.

Vidim da mu piše da radi link building forumima a meni bi više trebalo guest postovi ali budem ga kontaktirala, hvala :slight_smile:

Moze na pm vise info, mozda ti ja mogu pomoci :wink:

Na upworku imas stvarno kvalitenih link buildera ali ti si posegnula za onu najeftiniju opciju.

Kupila sam par linkova na Upworku za 50$ i to je bilo dobre kvalitete ali s obzirom da mi treba to kontinuirano da mi netko radi sam angažirala par jeftinijih ljudi al bez obzira na cijenu ako smo se dogovorili za određenu kvalitetu, takvu kvalitetu i očekujem ali ju nažalost tamo nisam dobila.

Ja placam linkove 50-100$ po linku imam vise kvalitetnih ljudi koji rade za tu cifru i naravno isplati se na duze staze. :slight_smile: U pitanju su samo guest postovi.