Trazim osobu za pisanje clanaka na hrvatskom jeziku

Dakle, potrebna mi je jedna ili vise osoba za pisanje clanaka na hrvatskom jeziku. Radi se o kratkim clancima 200-300 rijeci tipa savjeti ili how to… Tematike su raznovrsne i mozete izabrati sami o cemu bi zeljeli pisati. Clanci moraju biti unikatni, mogu biti i prevedeni sa stranih stranica. Clanke je potrebno unjeti na stranicu preko Wordpressa u odgovarajuce kategorije i dodati adekvatne tagove.

Prvi put placam ISKLJUCIVO preko Freelancera, poslje je moguc dogovor i drugi nacini isplate.

Molim vas da mi napisete koliko ste clanaka spremni napisati za 500kn. Tolika ce biti prva isplata i ukoliko se suradnja pokaze uspjesna i clanci kvalitetni moguca je i daljnja suradnja.

Vase ponude saljite na PM. (broj clanaka, tematika i vremenski rok i ako ste pisali vec prije link na par vasih tekstova).

Kartica teksta, o tome se može razgovarati, a ne o broju riječi. Dakle, 600 znakova, uključivo praznine i znakove… Koje su to tematike, odnosno teme? Imam Portal na kojem pišem i za koji drugi pišu, lektoriram tekstove… Portal je www.novogradiscani.com u WordPressu…
Za 500 kuna? Ako je u pitanju kartica teksta ili manje pet članaka. Javi se e-mail

novinarska kartica teksta je 1800 znakova, a prevoditeljska 1500.

Dolazi novo vrijeme, mi webmajstori to brojimo po 100 riječi, čemu kompliciranje?

Ja sam se samo nadovezao na gospodina iznad. Nebitno je kako tko broji, tj. ima pravo kako god želi. Na kraju, opet se sve svodi na isto.

Pob, za vaših 500 kuna napisala bih 20 izvrsnih, unikatnih
članaka. Javite mi se na moj PM jer ja vas ne mogu otvoriti.
Pozz

nudim 25 članaka
Članke mogu pisat o raznim tematikama: mobiteli, internet, poker strategije , programi(napredno word,excel), crtanje 2d(autocad), 3d(catia,solidworks),wordpress,html…
Kako nešto napraviti, kako riješiti problem…
Sve mogu popratiti slikama.

100 kuna po članku pa tolko ti nebi dao da je neki stručan tekst gdje moraš istraživati i slično, a ne za članak za koji ti treba maksimalno 20 minuta…

kres0, svatko ima svoju cijenu… :slight_smile: