Trazim osobu za postovanje na forum

Otvaram forum i potrebna mi je jedna osoba koja ce postovati po forumu.
Ako ste zaintresovani javite se na pp sa cijenom, hvala :)…

A tko ti brani da sam postuješ? :slight_smile:
Ovdje ima likova koji se reklamiraju i nude kao pisci članaka,a nisu sposobni napisati niti post bez gramatičke greške.
Ti Nikola nemaš takvih problema, možeš pisati sam svoje postove, na nekima od njih “zaglumiti” nepismenijeg člana. :blush:

1 Like

@c3po
Zato što sam ne može glumiti 10 osoba i širiti aktivnost foruma. :slight_smile:

Osobno sam imao nekoliko foruma i znam šta je voditi forum i kako je teško biti osobno aktivan i natjerati druge da budu aktivni.

Ali sam isto tako za druge radio posao postanja na forum. I znam šta mu treba. Radio sam čak i za jednog Britanca taj posao, doveo mu i neke članove, ali on je dobro plaćao. Kod nas se ni članci ne plaćaju dobro, tako da se na oglas neću niti javiti. Ništa osobno @nikolas , možda sam u krivu, ovo je čisto moj osvrt na oglas i njegov post.

Oglas je jos aktivan pa se javite ako zelite :slight_smile:

Zašto ne može? Jedan ne može, a dvojica bi mogla “glumiti 10 osoba”? Potrebno je samo imati mašte, jer, mašta je važnija od znanja. :slight_smile:
Siguran sam da naš poznanik M.K. (da ga ne spominjemo opet) :slight_smile: nebi imao problema na svom Forumu “glumiti i 15 osoba”. :slight_smile:

Samo naprijed. :slight_smile:

Naravno, u teoriji može glumiti i 100 osoba. Pitanje je motivacije i količini slobodnog vremena. A ako rezultat ne bude očekivan, jer budimo realni, mali forumi lagano umiru zbog društvenih mreža, vrlo brzo će motivacija splasnut.

PS A niti M.K. ne bi glumio 15 osoba na forumu da od toga nema neke vajde. :wink:

Mislim da se ovdje traže volonteri, a ne radnici…

Ako ćeš se javiti na pm sa cijenom onda si radnik a ne volonter

refresh

refresh

imas ponudu vec vise od mjesec dana u inboxu i nisi se javio
samo bezveze spamas s refresh onda napisi koliko si spreman platiti…

razmenili smo 15 poruka i ako nisam odlucio da suradjujem sa tobom nema sa tobom zao mi je…