Trazim Partnera (radnika i investitora)

Ovako, razmisljao sam dali da stavim pod birtija ili pod oglase.

Pricao sam nedavno u drugim topicima kako sam radio automatizaciju posla za jednog azijca koji pravi 25 000 blogova, a otvorio sam i u birtiji topic o njegovom serveru sa 25 000 databasa.

I u jednom od tih topica me jedna osoba pitala, zasto ja radim automatizaciju posla za njega, a da ne radim to sto on radi. moj odgovor je bio da ja nemam pojma sto to on radi.

To je bilo prije 2 dana, da bi sad kao “law of attraction” taj lik sam od sebe meni ponudio da ja radim isto to sto on radi.

Covjeka znam 3 godine i povremeno sam mu radio robote, razno razne, cudne, ali mocne. Gotovo sam cijeli njegov posao automatizirao i sada on samo klikce gumbove.

Kaze da mu je prosli mjesec zarada bila 2000$, nebi mi lagao, a i mislio sam si da mlati veliku lovu buduci ta skripta koju on koristi kosta 2000$ + moja robotika je isto kostala dosta.

O CEMU SE RADI
BLACKHAT, i to onaj najcrnji moguci, necu lagat, necu zapakirat u lijepi celofan to sto on radi. Ali to sto radi je cistokrvi blackhat i to fully auomated. Inace me blackhat prestao zanimat, ali ovo je gotovo automatski.

O cemu se zapravo radi:
On pravi blogove, mass blogove, zanci mass registracija domena, pa mass scrape product, i onda preko skripte koja je ujedno i cloacker pravi te blogove, robotima (search engine spiderima) prikazuje rich content koji je isto tako scrapean s interneta, a pravim userima rikazuje landing page preko kojeg oni kupuju product.

Znaci affiliate marketing, naravno na amazon to ne prolazi, ali ima affiliate networka koji nisu toliko stricktny.
Znaci radi se o pravljenu mass blogova, i affiliate marketingu. Stvar kod njega sljaka kaze 2 godine, ima blog koji je 4 mjeseca star. Jer skripta tkodjer koristi link exchange.

Nemojmo se zavaravat blogovi napravljeni ovako ce prije ili kasnije biti penalizirani na googlu, to uopce nije pitanje, pitanje je samo koliko se love moze zaraditi prije engo su oni penalizirani. Dakle radi se o brisanju penaliziranju, pa otvaranju novih i tako u krug.

Eto pa ako koga zanima ovo je moj deal:
Neznam tocno koliko partner mora investirat, ali mislim da je oko 500$ da mi on dade sve sto mi treba. Sve automatizacijske programe ja imam jer sam ih ja radio za tu skriptu tak da je to s moje strane. Mjesecni troskovi su troskovi servera i 25$ mjesecno za taj link exchange network koji je isto automatski.

Sam u ovo nemogu, jer nemam previse vremena, a malo sam i s lovom u stiski, neznam jos tocno koliko ce to sve skupa kostat.

Posao partnera:
koristiti moje robote i startati tu skriptu da pravi nove blogove svakodnevno. A moj posao ce biti odrzavat servera stabilnim, brisanje penaliziranih blogova i ostalo.

Eto, pa da vidim sto mislite?

Za 500 dolara možeš kupit 50 domena. A on na 25k zaradi 2k$.

25000 domena * 6$ (ako skombas neki bulk) pa vidi jel se isplati… Jedino ak si ga mozda krivo skuzio, mozda zaradi 2k na dan…

Javilo mi se nekoliko ljudi. No ja pokusavam biti iskren da se netko ne zaleti.

Ovako, imam sada malo vise informacija:

http://www.godoveryou.com/what-is-cloaking

radi se o content cloackingu, ovdje je to jako dobro objasnjeno.

Postoje trenutno 3 scripte na trzistu i skupe su ko sam vrag.

Ova koju on meni nudi je u samom vrhu.

Malo je preradjena za njegove potrebe.

Troskovi:
500$ je njemu za skriptu
25$ je montly link exchange
100$ je server mjesecno
35$ je za extra IP addresse.
Landing Page domene (10$ po domeni)
Extra jos neki troskovi su sitni

Znaci cca mjesecno 200$ su troskovi. I jednokratno 500$ njemu.

Vi placate meni 500$ i pola mjesecnih troskova, tako dugo dok ne zaradimo pa od zarade cemo oduzimat te troskove.

Vi meni 500$ zato jer ja njemu jos moram neke usluge napraviti da bi on meni to sve dao za 500$.A 100$ ili toliko nekoliko su mjesecni troskovi.

Navodno treba 2 mjeseca da se krene zarada.

Zasto mislim da bi ovo funkcioniralo:

Dao mi je par svojih blogova cloackanig i kada odes direct na njih izgledaju kao normalni blogovi, no kada odes preko trazilice onda ti posalje redirecting page. A za neke pojmove se nalazi u top 10 google. Trenutno ima kaze 4000 traffic dnevno an svojim landing pagesima, a to su pagesi koje sito idu u paketu, pagesi koji su jako optimizirani za CTR. Ovo je dobro za one affiliate koji samo trebaju da iams landing page, znaci Amazon je preostar pa nije dobar.

Moze se promoviat i CPA.

RIZIKO:
Affiliate network na banira kad trebaju nam platiti novce jer ipak je ovo black hat i ako nas skuze sto radimo smo nahebali. No sanse za to su vrlo male, a i ako ans skuze nece bas nas htjet naljutiti jer ako mi zaradjujemo i oni zaradjuju. To su oni affiliate networki tipa adult gdje je agresivna kampanja dozbvoljena.

Drugi rizik je da nas google prepoznaje sto radimo i nikako nas nece htjet rangirat. ( no u paketu dolazi oko 2 miljuna IPa u databasi od svih spidera, ovo je jako bitna stvar, ovo razlikuje amatera od profesionalca)

Treci rizik, ni vi ni ja nismo za ovo i zeznuli smo stvar.

Molio bih ljude da mi se nanovo jave sad kad sam malo vise objasnio, pa ako ima zainteresiranih…

Ako ne, evo ovaj topic moze posluziti kao slika sto to Black Hat ustvari je.

Kak ima tak slab promet na 4000 UV/dan? Ja na 200 UVa znam imati i po 100$ na affiliate prodaji, proizvod mi kosta 10-90$, provizija 50-65%.

Neznam, jel ti isto radis cloacking?

Malo sam razmisljao, mozda su se ljudi koji bi investirali ali nemaju bas love htjeli uci u ovo uplasili. Pa si sad razmisljam na malo vecoj skali.

Zasto nebi imao group partnership. 5 ljudi svatko da 100$. plus vi placate troskove servera odnosno mjesecne troskove cca 150$ mjesecno max.

Odnosno, vi bi imali svoj server. Dakle svaki od partnera iam svoj server na njemu scriptu. I sa svima bi ja radio.

  1. najevci je problem instalirati tu skriptu jer ima dosta koraka i nije samo install, a isto tako treba podesiti tih 5 dedicated servera. To sve bi ja radio
  2. trebao bi vam dati sve moje botove za tu skriptu koje bi vi morali runat. Jedan (najvazniji) bi ja runao na jednom svom kompu 24/7 za sva 5 servera. No vi bi morali dosta botova runat svakodnevno. Oni su jednostavi samo kliknes start, naprave file koji onda koristimo u skripti.
  3. bilo bi dobro da imate payoneer i da otvorite affiliate racun na vase ime, pa da sa svakim partnerom imam novi racun. Lakse ce se pratit zarada. Pa onda kad vam lova dodje na payoneer sibnete meni 50% (nakon svih podmirenih troskova)
  4. Danas sma cijeli dan istrazivao i razgovarao s razlicitim ljudima i svi su mi rekli da to jos sljaka. Cak sam nasao kako ovu skriptu i black hat metodu nje iskoristim za pronalazenje laganih marketa i onda pravljenje white hat siteva za dugorocnu zaradu. Uglavnom ovo je mocna skripta.

P.S. upravo sam nasao da takva slicna skripta ide za 1500$ mjesecno
Ove neke ejftinije skripte idu oko 400$, ali se nemoze uci u njih vise. Vjerojatno se vise niakda nece prodavat.

Eto ovo je prilika za vas a i za mene da sa amatera affiliatea predjemo u profesionalce :smile:

Razgovarao sam s covjekom daanas gotovo cijeli dan. Dao mi je dosta screnshotova. I napisao mi je ovo:

I use 2 year n invest like 10k for trial n error i have make for like server, domain get ban fast and other thing last time before i come to this day. After i found free tk domaim work very well now, it is my pay back time
1st i though dont want share with u but we have knew for some time n u look quite nice then i though why not share with u because they market is too big for me 1 guy to make money online

Eto ja cu vjerojatno uci makar i sam u to. Ali bas bih volio da imam 5 partnera jer bi tako zaradio vise 5x50% = 250%
Ako sam sam onda imam 100%, s jednim partnerom imam samo 50%.

Eto pa dajte da najdem tih 5 ljudi pa da krenemo. Ako nakraju i propadne sve i popusimo nece biti neki veliki sok, 2000kn nece nikog ubiti. Rizik postoji kao i u svemu, ali nemozes profitirat ako ne riskiras.

Ne, samo mikro sajtove, statična naslovna + 2-3 članka, neke rangiraju na vrhu, neke ne. Jedna mi je bila za 3 riječi prva dosta vremena i okrenula se solidna lova, ali to je bilo prije cca 3 god, sad ide slabije, ali za tih 2 sata posla oko stranice, nije loše.

Poz, zainteresiran sam, sam bi ulozio i znaci poslje toga bi imali 50% djeljenja svih prihoda? i samo mi reci sta trebam radit i kolko bi mogli zaradivat s tim

Kako su toliki ako kazes da je po domeni 10$?

25000 domena je znaci 250000$ godisnje ili cca 20 000$ mjesecno. Da su domene po jedan $, to je i dalje 2000$ troskova mjesecno?

Da vidim da ste se svi zakacili za te domene, no ja malo skrivam noge ko zmija pa nezelim reci sve informacije, mada mislim da ih mogu reci jer mislim da na forumu nitko ovo ne radi (mozda se varam).

Radi se o besplatnim domenama. Zato i je ovo golden time kad ima besplatnih domena.
No ovo funkcionira sa bilo kojim domenama, postoji akcija godaddy ili negdje drugdje gdje daju recimo .info za 1$.
Naravno neces onda kupiti 20 000 domena, kupit ces manje, manje ces i zaraditi, no domene ce duze zivjeti.

Mali update. 2 covjeka su in, potvrdili su svoj ulazak. Pa sada se traze jos 3.

Ocke je ako ima besplatnih domena…ali ovo gore napisano ti ne stoji.

Stvar je po svemu sudeći vrlo vjerovatno skalabilna…te ako si na negativi sa 25 000 domena…sa manje domena ćeš biti samo u manjoj negativi. Ako se uštedi na plaćanju broja domena, past će i zarada ekvivalentno tom broju! …jedino ako posao ima neku specifičnost da sa manjim brojem domena raste kvaliteta nauštrb kvantitete…te da se prihodi počmu povećavati po jedinici domene ukoliko ih je manje. No kod nekakvih automatiziranih generatora (kao što je valjda ovo)…to ne zvuči tako…hmm.

Nek vas bude sto manje u grupi :wink: dvojica su puno ako se radi o biznisu a kamoli 4-5 …Posvadjat cete se prije nego krenete i propast ce sav trud…vjeruj mi

dvojica smo. Ja sa svima njima 5. Oni medjusobno nisu partneri. Ovo je veliki market i moze se i vise od 5 ljudi ukljuciti, ali ja nemogu to sve onda kvalitetno voditi.

Ukratko, koliko sam ja razumeo, automatski se grade linkovi ka glavnom sajtu uz pomoc ove skripte?

Ne bas, pogledaj cloacking content. Imas svoj landing page (domen) i imas masu ovih znjbl domena.

Svaki put kad spider uleti na neku znjbl domenu po nekom keywordu onda mu skripta prikazuje high text rich content. Pa google rangira takav site vise. A kada covjek klikne na website onda ga redirekta na tvoj domen s extra cool landingpageom gdjesto go stisne odlazi na trgovinu i sada samo treba kupiti ili ispuniti affiliate

Aha, sad mi je jasno…To nije black hat, to je blackest hat :smile: Crnje od toga ne moze :slight_smile:
Srecno u svakom slucaju.