Tražim partnera za kladioničarsku aplikaciju

Hej, nov sam u industriji kockanja, ali veteran u programiranju. Proveo sam tjedne čitajući o psihologiji ljudi koji se kockaju i klade, stvorio razne grafove i workflowe kako bih vizualizirao proces kroz koji kockar prolazi. Instalirao je razne aplikacije za klađenje i isprobao razne web stranice za klađenje. Kladio sam se godinama u prošlosti pa imam razumijevanja i iz osobnog iskustva.

Odlučio sam skupiti svoje iskustvo, znanje koje sam stekao, nedostatke postojećih aplikacija kako bih izradio novu aplikaciju za klađenje koja će se više usredotočiti na korisnike i psihologiju nego na čistu implementaciju. Što znači da se želim usredotočiti na iskustvo, ne želim stvarati još jedan običan SaaS proizvod. Što zelim reci je da današnje sportske kladionice samo daju sredstvo klađenja ali se apsolutno ne brinu o tome da utječu na psihologiju, što je vrlo bitno.

Svaki čovjek koji se kladi, bio početnik ili pro, ima proces kroz koji prolazi. Na taj proces se može subliminalno utjecati, također se može utjecati na korake koje čovjek poduzima određenim akcijama unutar aplikacije.

Plan je stvoriti aplikaciju za klađenje kao igru, s virtualnim coinima tako da je svugdje legalna, bez isplata, s jednostavnim poslovnim modelom “kupi virtualne kovanice”. Možda se pitate zašto bi ga ljudi koristili?
Prije svega zbog iskustva koje ćemo pružiti, nema straha od gubitka pravog novca, neki će se igrati za čisto uzbuđenje kockanja, netko za zabavu i ubiti vrijeme, drugi bi možda htjeli usavršiti svoje vještine dok postoje kockari koji su motivirani uzbuđenjem i nepredvidljivošću.

Imam znanje i iskustvo za stvaranje proizvoda, nešto manje znanja o marketingu, ali to neće stvoriti prepreku. Ovdje sam da vidim ima li netko sličnu želju.

Definitivno se ne bi fokusirao samo na HR trziste nego i van. Nije mi problem otići na meet i prezentirati svoju viziju

Vidim da nisam napisao što tražim od partnera. Kratko i jednostavno pomoć u marketingu i promoviranju ciljanoj publici i brainstorming oko izrade aplikacije

20 znakova … krivo napisano

CItma i ne kuzim sta posebno ti nudis partneru.Vec par puta sma na forumu dao ideje ljudima oko sajtova, sv eok bit cemo taldzije, promjenu broj telefona i nestanu. Ajmo ovkao postavit stvari. Imam 30 sajtova, 7 radija 4 tv kanala. Preko 150 partnerai ukupno od 4 do 7 miliona ljudi dnevno na svemu tome.

Znas li da nema kvalitetne tipster aplikacije/plugina na netu. Jesi raznsmlkao o tome? O fantasy ligi… Ne mora biti nesto revolucionarno, nego nesto vec vidjeno. Ako znas napraviti odlicnu tipster platformu uz opciju da je pakujes i kao wp plugin ja cu biti investitor prvi i vecinski s pravima prodaje dalje na npr, codecanyojnu itd. A za pormociju ne brini. Iako sam postoa jako skeptican na saradnje s nasim ljudima ovom sektoru.

Edit. Ako se bavimo kockom bavimo s ekockom, zna se jako dobro koji spiholoski trigeri moraju da se aktiviraju. ako nema uzbudjenja od dobitka i straha od gubitka to nece nikod a koristi. Zasto izsmisljati nest sasvim novo a ne napraviti jos jednu SaaS aplikaciju na osnovu koje mozes zaraditi na bruku nacina. Od kreiranja nisha vlastith sajtova po svijetu cijelom, indija kriket, finska hokej, balkan zna se itd. Do toga da prodajes dalje ljudima svoj sistem na koji svremenom razvijas razne addone koji s ekao dodatno placaju. Nema srama u uzimanju para. Ja da sam programer ili da imam pouzdanog programera napravio bi upravo to. Bolje imat 20 mikro sajtova po drzavama i nsihama, i 500 korisnika tvog kos jednog SaaSa nego se nadati da ces ubosti fb :smiley: Mi imamo mnogo srece u zivotu, malo nas sto se bavimo ovim stvarima u odnosu na broj stanovnika (korisnika) koje mozemo imati. Prije nekoliko godina bili smo support jednoj tipster platformi, jako lose uredjenoj, itd. Zacas su imali 3k korisnika po 3 KM dnevno na sms sa 2 preporuke. sigurno bar 1000 korisnika online koji su placlai oko 19e itd. Placlai su nake grcke tipstere i sta ja znam. Uglavnom propali su jer su i sami poceli da slusaju savjete :smiley: