Tražim pisca tekstova

Treba mi netko da piše kratke tekstove o mjestima u Hrvatskoj, par rečenica osnovnih bitno da nisu kopirane.
3-4 rečenice, (lokacija, stanovništvo, kakve plaže imaju i čime se bave, neka znamenitost ili posebnost mjesta i to je to.) Treba napisati za oko 300 mjesta, a možda i nešto drugo poslije toga.

Primjeri:
http://www.rezerviraj.hr/social/mjesto-barbariga.html
http://www.rezerviraj.hr/social/mjesto-cizici-otok-krk.html

Plaćam po članku i tražim ponude po cijeni jednog članka. Na ponude koliko nudiš i sl neću odgovoriti. Cijena mi je najvažniji faktor, uzet ću najpovoljniju ponudu.

1 Like

Poštovani,
Ukoliko je oglas još uvijek aktivan javljam se za pisanje članaka za 5kn na 100 riječi. Ukoliko ste zainteresirani dostupna sam na [email protected].
Lijep pozdrav

Hvala ali već imam velik broj ponuda.

Hvala Vama na odgovoru, ukoliko u budućnosti budete trebali bilo kakve usluge prevođenja (eng/hrv) ili pisanja članaka slobodno mi se obratite.
Lijep pozdrav

Skupljam ponovno ponude za isti posao, treba mi tekstova za oko 2000kn a u budućnosti možda i više.
Ovoga puta molim ponudu sa cijenom sata rada jer bi tekstovi bili različiti pa ne želim ponude po unosu.

Dakle ponude u inbox sa cijenom satnice za pisanje i ako imate neki link gdje se pisali prije.

Tražim i dalje…

Tražim i dalje, nisam još našao nijednog, osim 2 koja su me zajebavala i napisali zajedno 1 tekst.

lol

Vidi na upworku, tamo bar imas ocjene pa mozes vidjet ko radi dobro ko ne. A sto se tice cijena koliko traze pisci iz hrvatske vjerovatno mozes dobit manju cifru od napisane koliko traze satnicu jer su tekstovi na hrvatskom jeziku ne engleskom.

mozes staviti i na forum.hr oglas, zna se naletiti na super pisce

Hvala na savjetima, sad se javio netko pa ću vidjet jel ok.

I dalje tražim, nisam našao nikoga. 7-8 ljudi sam uputio što i kako da rade, dogovorio se za cijenu i dobio sam 3 teksta, 5 njih nije napisalo nijedan tekst. (osim Ivana i Doshia koji su bili aktivni ali odustali radi drugih obaveza).

Molim vas da se ne javljate ako nemate vremena, ne oduzimajte ni moje vrijeme jer sam ja izgubio 2 mjeseca čekajući.

Ne zajebavaj sebe otiđi na upwork i postavi oglas i zaposli one koje već imaju dosta odrađenih poslova i dobre ocjene. Postavi cijenu koju bi platio, filtriraj pisce iz hrvatske i šalji invite onim sa dobrim ocjenama. Ne vjerujem da će ti tražiti previše za tekstove na našem jeziku, a čak i da traže malo više no što si mislio isplati ti se jer ljudi poštuju rokove, žele da dobiju dobre ocjene i svima im je lakše pisati na našem jeziku, tj prilika za dobru ocjenu i laku zaradu a i sebi ćeš uštedjeti vremena, a vrijeme je šta? :slight_smile:

na forumima i ovako skupljajući ljude koji inače nisu mnogo puta pisali članke, moraš mnogo vremena trošiti upućivajući ljude kako i šta. to se rjeđe dešava sa ljudima koji su iskusni pisci. ja sam toliko kivan bio na sebe prije nekih mjesec dana jer sam dva dana izgubio natežući se i objašnjavajući šta i kako treba kucati sa nekim piscima koje sam našao ovako da bi uštedio malo, a izgubio sam puno vremena. Nekako su ljudi kad se ovako na riječ dogovaraju ili preko foruma ležerni opušteni… Na upworku (vjerovatno ima i drugih servisa sličnih, al ih ne koristim) ljudi su tu, pravila su tu, fidbekovi i sve je na višem nivou no ovako kad tražiš

2 Likeova

javljam se da se dogovorimo, mozemo li preko maila da se dogovorimo?

Javi se na [email protected] pa ćemo vidjeti

Pozdrav ja se javljam ako ti treba i na engleskom ti mogu napisati odlicno a sto se tice cene povoljan sam vrlo pozdrav :slight_smile:

Odmah u prvom postu si stavio - sami recite koliko da vam se plati i drugo odmah da ti je cijena najvažniji faktor…

eto zbog te dvije stvari ti se ovo dogodilo da si potratio 2 mjeseca… ja na to gledam ovako - ti bi nešto napravio, nećeš sam(ili nemaš vremena) ali nebi to platio bas nesto posebno… i onda ti se dogodi ovo…da bi izbjegao ovaj problem… lijepo ti sjedi sam sa sobom… vidi koliki ti je budžet za ovo… i kad se odlučiš… onda ekipi koja je zainteresiran lijepo reci treba mi to i to i plaćam toliko i to je to…

sve ima svoju vrijednost…

ako ti je još mjesto otvoreno i ako znas koliko možeš platiti i sto zeliš, javi mi se ja sam zainteresiran… i ako se dogovorimo ja svoj rok sigurno poštujem… lp

U prvom postu sam tako napisao, ali sada ipak više gledam na kvalitetu i plaćam više. Plaćao sam prošlog 30kn sat a sad po unosu, ispadne još i više od toga, mislim da to nije malo. Trenutno sam našao jednu osobu koja piše pa ne trebam više.

Ako budeš trebao još, a da je ovako nešto slično možeš se slobodno javiti meni… meni nije toliko bitna lova, samo da je fer plaćeno…i da se zna točno sto se treba napraviti za tu lovu… u svakom slučaju ako budeš još trebao javi se…pozzz