Tražim pisce na Srpskom jeziku

Potrebni pisci tekstova na Srpskom jeziku, ako ima neko može da piše u inbox. Tekstovi koji su mi potrebni su na temu istorija, zanimljivosti

1 Like

Da dopunim ovaj topic vezano za tekstove: tekstovi treba da budu od oko 1000 reči, smisleni i zanimljivi, bez gramatičkih grešaka i naravno da nisu kopirani. Cenu vi meni trebate da kažete, tj. koliko tražite za takav tekst. Isplata je samo na račun jer mi je paypal u blokadi i ne mogu da otvorim drugi, znači ko ne želi isplatu preko računa nema potrebe da mi se javlja.

Odlična saradnja sa korisnikom WriterD ovaj korisnik piše oreginalne, veoma kvalitetne i zanimljive tekstove.

1 Like

AldSip odlični i zanimljivi tekostovi, vrhunska saradnja, preporučujem ovog člana za saradnju.

2 Likeova

Također, odlična saradnja i komunikacija, brz dogovor i isplata bez ikakvih problema i kašnjenja.

1 Like

Dobro vece.
Ja bih pokušao da napišem tekst. Da li je ovaj oglas i dalje aktivan?
Hvala na odgovoru.
Pozdrav!

1 Like

Oglas je aktivan za stalno, kontaktirajte me u inbox, pozdrav.

Dobro vece.

Napisao sam tekst.
Ali uopste na avataru ne vidim opciju slanja privatne poruke.
Ili sam slep ili glup, treceg nema.

Pa ne znam šta je to, obratite se nekom administratoru sa ovog foruma, ne možemo ovde da se dogovaramo o saradnji.

Član D-ella piše odlične i zanimljive tekstove, poseduje ogromno znanje za pisanje tekstova na temu turizma, geografije i istorije, sve preporuke.

1 Like

@anon42619079 ovaj tvoj “prijatelj” i tvoj imenjak Dušan koga si mi preporučio, mi nikada nije isporučio tekst koji sam mu platio. Nije meni krivo za novac, nego mi je krivo kada vidim da se ljudi brukaju za te sitne novce.


Nije te prevario, napisaće ti tekst.

Ne treba da mi šalje ništa, novac takođe može da zadrži, ja ne radim sa neodgovornim i neozbiljnim ljudima.

Zar je problem napisati da će tekst zakasniti ako postoji neki razlog za to?

1 Like

Pozdrav @Vlada78, nova sam na ovom forumu, pa ne znam kako da Vam pošaljem poruku, ako možete Vi mene da kontaktirate. Hvala.

Ova je tema automatski zatvorena 365 dana nakon zadnjeg odgovora. Novi odgovori više nisu dopušteni.