Trazim posao sa "strane"

Pozdrav web majstori, potrebno mi je dodatnog novca sa strane da zaradim, pored svog stalnog posla.
Imam znanje HTML I CSS, mogu i radit neke druge poslove, pomagat nekom u vezi neceg i slicno…

Bio bih zadovoljan kada bi mjesecno mogao izaci na nekih 100-150e…
Ako imate nesto ili znate kako mi pomoci molim Vas napisite.

Posaljj mi poruku ne mogu ti poslat

Ne mogu ni ja tebi poslati, javi se na wa ili viber +38761013188

Ponovno vracanje teme u “život”.

Daj ima li neko neke posliće haha, zapelo mi je svarno pa bih volio da radim s nekim, da zaradim tih 100-150e mjesečno koji bi mi dobro došli.

Malo više napiši o sebi, kakvo ti je znanje engleskog… što još znaš raditi, itd… Vjerujem da će se netko javiti

Eh ovako…
Što se tiče engleskog jezika, znanje engleskog mi ja na tom nivou tako da razumijem šta neko priča i mogu se sporazumijevati, nisam dobar sa gramatikom samo.

Što se tiče poslova koje znam radit, prije par godina sam krenuo sa WordPressom, neke simple stranice radio, radio na blogovima, i sa Google AdSensom.

Prije par mjeseci odlučio sam da krenem da učim web development, HTML, CSS i sad evo ucim JavaScript, presao sam dobar dio kursa, shvatio sam kako funckionisu funkcije, petlje i tako to, trenutno radim i učim DOM.

Sada radim i pravim neke stranice u WordPresuu uz pomoć Elementora, primjenjivajuci stečeno znanje iz html i css-a.

U Photoshopu sam sebi pravio slike, znam neke osnovne stvari raditi u Photoshopu.

Inače, radim full time job sa aluminijskom stolarijom, pa ako nekome trebaju alu vrata, prozori, ograde i tu stojim na raspolaganju :joy: .

Gdje si kolega :smiley: ti alu stolariju ja pvc :rofl:

Hahaha, ima li sta sa strane posla kolega? Zaradil se kako :rofl:

1 Like

Zar bi bio ovdje na forumu da nemam online posao :no_mouth::thinking::rofl:

Hahah, pa evo ja sam jedan od onih koji su na ovom forumu a nazalost nemam online posao, ali trudim se pronaci ga eto

Ajd u pp da pokusamo nesta :smile:

Pozdrav,

želim i ja da se nadovežem na ovu temu.
Želio bih imati neki posao sa strane, ako ima neko od članova neku ponudu, ideju ili neki savjet uglavnom sve bi dobro došlo.

Ukratko o meni i moji sposobnostima.
Po struci sam Mehatroničar, trenutno radim kao robot programer.
Znam još programirati CNC - mašine. Upravljanje ( SimensSinumerik i Fanuc)
Jako dobro znam programirati i u SolidCam.

Veliki peh u ovome svemu je što živim vani i svaki krekovan softver je u ovoj zemlji prilika za veliku kaznu.

Hvala puno, lp.

Ovo nama nema neke mnogo koristi ako ne znas pisati, raidit u wp itd.

1 Like