Tražim programera za izradu Android aplikacije

Aplikacija je full jednostavna i mislim da tu nebi trebalo biti nikakvih problema oko izrade:

Recimo ovako da trebam aplikaciju XY u čijoj će se bazi nalaziti neki proizvodi s nekim podacima i ono što ja trebam da korisnik aplikacije može ocjeniti te proizvode.

Npr:

Aplikacija XY

Proizvodi -> Alati - > Bušilice - > Bosh

Ocjeni proizvoda: zvjezdice
Opis obvezan

Sve treba ostati anonimno.

Zanima me mogu li ja manipulirati onda s tim podacima kad osoba preko play store-a instalira moju aplikaciju te ocjeni proizvod

Tko bi unosio te artikle? Administrator preko web sučelja? Tko bi plaćao server na kojem se nalazi ta web administracija? Koliki je budžet za cijeli projekt?

“Proizvode” bi mogli unijeti korisnici kroz aplikaciju uz naravno neku verifikaciju. Ja bi plaćao server.
Nema budgeta zanima me ponuda znači front end i beck end za ovu simple aplikaciju.
Mislim budget nije definiran ali nije nesto velik za ovo.

Hm… Ako korisnik unosi proizvode kako se rješava problem neorganiziranosti?
Recimo, Što ako pogriješi kategoriju ili netko namjerno stavlja u krivu kategoriju? Onda, kako si zamislio da se riješi problem duplića? Što u slučaju tipfelera pri unošenju?

Primjer: jedan korisnik uđe u kategoriju Alati -> Bušilice i unese proizvod Bosh. Sutra drugi dođe i unese u istu kategoriju proizvod Bosch. Da ne govorim da bi neki korisnik namjerno morao napraviti žešći kaos.

Drugo pitanje - ako je sve anonimno - kako banirati spamere? Jednostavno može deinstalirati app i ponovo ga instalirati pa opet raditi kuršlus.

Pošaljem poruku pa se čujemo tamo.

U slučaju da ima još ponuda za izradu slobodno se javite.