Trazim saradnike koji poznaju CPA i affiliate - black hat metode

Pozdrav svima,

Da se predstavim, ja sam Aleksandar, zivim u Novom Sadu, imam trenutno 3 start upa, 20+ zaposlenih. Moja najveca strast su botovi, pravljenje programa za automatizaciju, i to pre svega black hat botovi . Imam svoj shop za programe, i to je sve lepo .
Ali…

Sada sam pogledao u svoj dropbox, i malo je reci da sam se sokirao. Tamo se nalazi 245 botova koje sam napravio u poslednjih 10 godina, a vecina stoji tako kao k.

Sta je problem? Mnoge botove ne zelim da prodajem, prodajem uglavnom email scraperse, contact form submittere, fake visitorse itd…

Ali vecinu botova ne zelim da prodajem i nisam prodavao jer nisu za masovnu prodaju, kada bi svi koristili, ta black hat metoda bi mozda prestala da radi ili bi drugi videli ideju itd…

Navescu samo nekoliko primera. Dailymotion bot je sam pravio video sadrzaj od drugih videa, i uploadovao na Dailymotion, pocelo je sve lepo posle 5 meseci imao sam od partnerskog programa oko 300$ mesecno, ali odjednom je sve stalo. Nesto nije bilo okej, ja sam imao posla kod drugih firmi, gde imam obaveze i mesecne troskove i vremenom mi je taj bot tako ostao.

Ili drugo bot koji je pravio email adrese, imam 50.000 email adresa, i on je odlazio na svaku email adresu i slao samo 2 emaila dnevno, sa svake email adrese, znaci slao je 100.000 email poruka dnevno, testirao sam neke CPA mreze i affiliate, to je onako islo, i eto sada taj program stoji, a ima potencijala, jer svaki email stize u inbox…

Napravio sam i chatroulete bot, da caska sa onim napaljenicima, isto tako nesto se pojebalo i bot stoji.
Prakticno mogu da simuliram i da napravim bota koji ce oponasati bilo koje ljudsko ponasanje, moji botovi mogu da opisu i sliku , da kazu sta je tacno na svakoj slici, sms verifikacija, povezivanje na TOR mrezu gde imamo 2 miliona IP adresa dnevno itd…

Shvatio sam da mi trebaju saradnici, koji ce testirati, davati ideje za mreze za CPA, zajedno ucestvovati u radu, i kada ja nemam vremena da mi lepo napisu probleme i testiraju mreze itd…

Trazim motivisane black hat saradnike koji imaju smisla za CPA i affiliate, gde u kooperaciji mozemo napraviti dosta stvari . Svako kome se ovo svidja, moze da mi posalje poruku, da napise nesto o sebi , sta je radio itd…

i ja upravo u tom toru vidim potencijal za dosta stvari

helem nejse, nisam relevantan kao saradnik ali možda mogu prokomentarisati

mislim da su botovi dobri kod cpa i affiliate metoda zbog biddinga, dakle oni mogu raditi nešto što bi ti morao ručno, recimo da prate konkurenciju i njihove bidove pa da na osnovu tvojih uslova botovi koriguju tvoj bid … ovo sve govorim u situaciji kada kupuješ reklamni prostor na nekoj mreži (banner pozicije, popupove)

jesi li se učlanio na STM (stackthatmoney) forum … imaju strašan broj iskusnih ljudi i siguran sam da imaju i dio njih koji su pofino u blackhatu … jedino što se članstvo plaća ali mislim da bi ti se isplatilo jer bi sigurno nekoga našao nakon predstavljanja tamo

1 Like