Trazim skriptu za upload slika

Da li netko zna neku skriptu za upload slika … htio bi nesto testirati privatno nemislim praviti nikakav web i slicno

unaprijed hvala

M.K.

imam ti ja skriptu čak sam je preveo na hrvatski

upises u google i izace ti koliko hoces takvih scripti, pa bar bi ti to trebao znati…

Izvoli:
http://www.scripteen.com/scripts/scripteen-free-image-hosting-script.html

Tu se možeš registrovati, kreirati sopstvenu galeriju, itd.
Ja sam pronašao neki bag kod dozvoljene veličine fajla. Ako za goste tj. neregistrovane članove podesiš 1 MB, a za registrovane 3, pisaće tako kako je podešeno, ali će gosti moći 3 a registrovani 1 MB… Ali to i nije toliki problem, mislim da se može rešiti ali ja sada nemam vremena. Jednostavno podesiš istu veličinu i za goste i za registrovane i biće OK :slight_smile:
Uploaduješ u poseban direktorijum, povežeš sa bazom i to je to :wink:
Ja sam to preveo na srpski, a možeš i ti za sebe ako želiš, neće ti oduzeti više od 15 minuta jer nema puno.

Pozz

[indent]__________________
[color=green][size=4]Kada je moguće, radije stavljajte izravan link na stranice autora gdje će se uvijek naći nova verzija, nego linkove na download servise. Ili barem jedno i drugo.[/size][/color][/indent]

nasao sam i prije jednu no svejedno hvala … nije to meni za sajt nego nesto privatno hocu testirati nece biti dostupno publici