Tražim suradnika/e (članci/fb)

Ekipa, tražim jednog ili više suradnika za vođenje fb stranica, pisanje članaka i objavljivanje na portalu / fejsu.
Imam nekih 250k fanova na dvije fb stranice. Ja dajem server, fb stranice, izradu portala i vizualnog identiteta. Zanimaju me autorski članci iz raznih područja koji su prigodni za društvene mreže (da su interesantni za komentiranje i sheranje).

Imam aktivan adsense račun, isto tako imam i registriran obrt sa kojeg mogu iznajmljivati reklamni prostor i slično. Sva zarada koju portal generira ide 50:50, isplata može na račun, keš ili kripto.

1 Like

Update:
Pošto ima više zainteresiranih za sada, razmišljam o tome da bi svi mogli raditi zapravo u isto vrijeme, na kraju mjeseca prema broju otvaranja članaka dijelimo zaradu. Nešto tipa svako ima svoj wordpress račun i objavljuje recimo maks 2-3 članak dnevno. Na kraju mjeseca kroz analytics i adsense napravimo računicu koliko vrijedi posjeta i izračunamo koliko je autor zaradio. Pošteno?

2 Likeova

Update:
Za sad su 2 autora dogovorena, cca 6-7 članaka dnevno. Još s 2-3 autora traju dogovori.
Pokrivene teme su: Sport, Zanimljivosti, Povijest, Zdravlje, Savjeti, Uradi sam.
Ima mjesta za recimo 20 članaka dnevno ukupno.