Tražim ulagača / pozajmicu (poprilično hitno)

Tražim ulagača u jedan moj posao… zarada 5x ulog u 6 mjeseci… ulog nije veliki meni treba da pokrijem neke troškove još… ako ima ozbiljnih i zainteresiranih možemo se nači u Zagrebu…kontakt na PM… možemo potpisati i neki ugovor (osobno ili s mojom firmicom)… nije bitno odakle ste, ali ako ste ZG onda je lakše zbog osobnog kontakta… samo ozbiljne ponude u inbox…

Kakve ponude, nisi napisao niti otprilike o čemu se radi. Napiši bar otprilike kakav je posao. Offline/online? Izrada weba za sebe ili rad za klijenta ili nešto drugo? Affiliate? Prodaja? Koji niche? Whitehat ili blackhat?

  1. Ovaj povrat uloga je prevelik da bi ga netko shvatio ozbiljno
  2. Ukoliko želiš ozbiljne ponude, onda napiši ozbiljan oglas
1 Like

Više je riječ o posudbi za moj posao, nebi za tako sitan novac nikoga uključivao u biznis. Povrat je takav jer meni treba hitno. Ja nudim garancije koje se mogu ponuditi (osobno upoznavanje, ugovor između nas osobno ili vas i moje firmice)… ulog je jako malen, jer mi fali taman toliko…povrat je velik jer mi treba hitno…

Malen ulog je relativan pojam s kojim se ne treba razbacivati tek tako. Maleno može biti 500kn, 5000kn i 100 000kn. Osobno upoznavanje i ugovor nisu baš neke garancije. Mislim da ti nitko pametan neće dati novce ako mu ne prezentiraš o čemu se radi. A da bi zadobio nečiju pažnju moraš mu pružiti bar neke osnovne informacije.

Sretno s potragom, možda naiđe neka budala koja ulaže novce na lijepe oči.

Ma riječ je o iznosu od 1200 kuna. A znam, meni je hitno, potreba je privatne naravi i zbog tih 1200 neću nekome davati udio u poslu svom… uglavnom nije neki veliki iznos, a povrat je brzo… znam kako ovo sve izgleda no više sam očajan jer moram to riješiti kroz dan-dva… pa je hitna situacija…a što ja znam ja bi dao i nesto u polog ako bi do toga došlo da treba osiguranje, tipa veliki eksterni hard disk ili tako nesto…

Pošteno si komentirao nemam ja tu što reći, nadam se da će se naći netko tko će prepoznati priliku i za pomoći iza zaraditi ok iznos na tih 1000 i nesto kuna…

Cekaj ti trazis pozajmicu ili investitora za posao?
Malo si mi nejasan…

Prema dosadašnjim postovima mislim da ti nisi zainteresiran za išta takvo jer nisi ni u mogućnosti to raditi… ali evo za informaciju ako se netko nađe u ovome neka se javi…

1200 kuna (oko 170 dollara) mi treba - i neću to zvati investicija nego bas kako si rekao pozajmica (u svrhe offline privatnog posla mi treba)
nudim dvije opcije za povrat - 300 dollara 1. ožujka (1.3.)
ili sljedećih 6 mjeseci svakog prvog u mjesecu po 100 dollara šaljem…

Kažem ugovor, upoznavanje i svaka druga moguća garancija koju netko treba mogu dati… nije prevara iako izgleda predobro da bi bilo istinito…, ako se netko nađe u ovome neka se javi…

Po cemu si ti zakljucio da ja nisam u mogucnosti da radim tako nesto?

Ma ne znam nije bitno uopće… Ako si zainteresiran javi se slobodno na PM pa ćemo razmjeniti podatke i probati naći rješenje mog problema na obostrano zadovoljstvo…

Ja cu ti pozajmiti na paypal,tako i vracas sa tim da ovde skeniramo sliku placanja,
da svi vide…sa zbrisanim imenima,ako ne vratis onda stavimo sa imenima…
da znaju ljudi,

Može Brane… već smo radili - nastavljamo onda dalje na PM… Hvala!

Onda može tema lock.

A jes mu i problem promijeniti ime na paypalu ako je vec neko muljanje :slight_smile:

@tomo007 P.S ne kazem da muljas, samo konstatujem ovaj prijedlog

imas li ti limenka zardjana paypal…???

Imam naravno i ne vodi se na moje ime niti gdje pise :wink:
Sto se ljutis mamlaze

ne budi smesan decko, ne smaraj,na necije ime se vodi i taj snosi posledice,nemoj da pokazujes koliko si glup…

Moj PayPal je na moje ime i prezime…a već samradio zamjene sa @brane333 …nije nikakav cilj zeznuti čovjeka, osobito čovjeka koji mi je pomogao…tako da ne moraš izražavati zabrinutost oko toga… ovdje nije riječ o muljanju…

Ne znam koji je tvoj problem, cisto sam napisao radi tebe, jer mozda nisi upoznat da se to moze mijenjati.

@tomo007 ma cisto sam radi njega napisao…kazem ti ne tvrdim da muljas

Obavljeno You sent 180,00 USD to T, L,c

za tomo007 sa wmforuma
1 Like

Može lock teme budući da je @brane333 poslao na PayPal iznos koji sam trebao. Hvala dušebrižnicima i veliko hvala Brane što vjeruješ u poštenje i naravno hvala na suradnji. Lp

To što je Brane poslao tek je kvarat posla. :blush:
Neka tema ostane otvorena, zlu ne trebalo, a i da se svi zajedno veselimo kada se sve uspješno završi. :smile:

2 Likeova