Trazimo administratore za movtex.com, movtex.net i movtex.tv web stranice

Trazimo administratore za http://www.movtex.net - movtex.com i movtex.tv kao i nasu FB stranicu.

Svi zainteresovani se mogu javiti na [email protected] ili [email protected]

Hvala unapred:-) MB

Ovako iritantno forsiranje popundera već dugo nisam vidio. Odvratno!

Ja ne vidim svrhu u tom forsiranju popundera, samo ces otjerat korisnike (one koji ne koriste adblock)

Pa predlozite coveku neki drugi izvor zarade, ne drzi ih ni on sto ih voli verovatno.

1 Like

I drugi zarađuju na isti ili sličan način i nitko to ne osporava ali staviti 5 ili 6 popundera do pokretanja jednog videa - to je tebi normalno? Meni je bolesno.
Uostalom tko voli nek’ izvoli …

sajt se jedva otvara, ali zato popunderi ispadaju kao na traci :smile:

Nisam kliktao na filmove, tj serije, samo usao na sajt, otvorio mi je 3 popup-a, i brzo celu stranu.
Evo sad sam isao do neke random serije/epizode, otvara jos 3, dakle 6 ukupno.
Sta znam, nama koji ove serije ne gledamo, i pratimo normalnije sajtove i teme, jeste mnogo, onim domacicama, da ne kazem fanovima, verovatno nije, nego ih ostave da zvrje tako sve dok ne krenu gasiti racunar.

Par sajtova koje pratim za knjige i tutoriale, a dobri su i azurni, krenuli su relativno skoro sa otprilike ovoliko reklama, tj u zbiru kad te prebace na nitroflare ili gde vec za download, kad saberes, otvorice 5,6 popup-ova ili nekog djubra vec.
Tako da, sve je stvar izbora, nema besplatnog rucka nigde,…

Ukratko meni se sajt cini dobro organizovan i pregledan i otvara mi sve brzo, smanjite samo broj reklama za 2, 3 ako je moguce i to je to.
Jes da nema veze sa temom oglasa, ali kad su vec zapoceli, bar ste neki feedback koristan dobili.

1 Like

Popunder ce biti uklonjen od 21-og Marta, od sutra. Tacno je, zaradjuju i drugi ali ne ulazu hiljade dolara u prevode i ostalo…