TRAŽIMO: Posao -> java, php, html, css, wordpress, dizajn... (startup tvrtka)

Tim od 6 stalnih + par outsourced članova traži posao. U timu se nalazi par studenata i par full time developera, team lead, lead dev, project manager i dizajner. Moguć samostalni rad na večim projektima ili sudjelovanje na postojećem.

Znanja i vještine: Java, php(laravel 5), android, html, css, javascript, jQuery, photoshop, illustrator, (mssql, mysql) + ORM(hibernate, eloquent)

Izrada web i desktop aplikacija

Izrada mobilnih aplikacija

Rad sa servisima (REST, soap)

Izrada web shopova

SEO (onpage, offpage, link building)

Community management (social networks)

Edukacija

Branding

Izrada logotipova, brošura, majica, kemijski…

Dodavanje materijala na vaš site(uz korekcije slika, lektoriranje teksta…)

Obavezan kontakt preko PM, hvala!

bump… par znakova vise

Daj mi molim te portfolio na PM sibni s cijenom PSD to WordPress baziran na Enfoldu

Pozdrav

bump, odradjeno par poslova :wink:

bump, odradjeno par poslova,.,

bump, 12312312312.,d

up, 123 1321 31 491 4921

može meni na PM detaljno

bmp, ostvarene neke suradnje, otvoreni smo za razne prijedloge ;), dodatno još radimo i sa IoT komponentama

up, 123 1321 31 491 4921

Moze li portfolio na PM.

www.inowave.com

dio portfolija, koga zanima nesto vise moze poslati pm naravno.

kontakt pm ili preko www.inowave.com

Hrportfolio.hr traži PHP programera, novi smo tu pa nemamo PM, može na [email protected] ?

bmp

bmp, 20 znakova minimalno

Javi kaj se trazi u inbox

Tražite li možda freelane remote developere?

ne, trazimo iskljucivo posao :slight_smile:

Znate raditi aplikacije, shopove, SEO, Community i dr. a tražite posao preko foruma :grinning:
Ako već imate sve te veštine, napravite sebi sajt, optimizujte, zatim uradite marketing i eto vam posla.:+1:

To me podseti na pojedine SEO eksperte koji su napisali tonu tekstova o SEO a nema ih negde na pretraživačima. Ne znaju ni sami sebe optimizovati a dele savete.
Ljudi vrednuju učinak, znači pokažite in rezultate i za posao neće biti problema.:trophy: