Trebam ideje :)

Poštovanje flash majstori :slight_smile:

Evo zakoračio sam u svijet flasha naravno, zbog škole :slight_smile: U školi je natječaj za izradu headera pa sam ja načinio nekoliko verzija ali profesorica kaze:

http://mario.noads.biz

“Daj jos malo animacije!”

Pa bih vas zamolio ukoliko imate bilo kakve ideje javite se ovdije ili PP svi prijedlozi ce biti jednako razmotreni i sigurno niti jedan nije glup :slight_smile:

PS. znam da ovaj sat moram napraviti vektorski to ne dovodi cijeli header u pitanje :smiley:

Header izgleda relativno lijepo, ali je vrlo ne praktican. Sad svi trebaju stajat i cekat da ruka ispise to sve da bi procitali naslov?

Ovaj sa animacijom je cak i iritantan i nikako ga nebi ostavio tako na loop-u. Uciteljici reci da proba citat tekst neki dok joj se ovo gore vrti pa ju pitaj jel sigurna da želi još animacija :wink:

“ali nije samo stvar mog ukusa nego i to da nam Ravnateljica bude zadovoljna :).
bojim se da je ona prva varijanta neće impresionirati…
a može se dogoditi i da ne osvojiš 1. nagradu, jer još jedan učenik radi u Flashu, a ideja mu je dobra…”

po gore navedenom odgovoru cini mi se da nema nista od toga jer je taj ucenik neko njen i vrlo poznat cim oce “jos animacija”

Dobro imas nekakvu drugu ideju za predložit :slight_smile: Može se to sve ubrzat ili nesto novo za napravit?

definitivno bar stavi stop() u actionscript kodu, na zadnjem frejmu animacije ili zaustavi ponavljanje ispisivanja.