Trebam pomoc s Amazon Web Services

Pozdrav,

zapeo sam s jednim projektom, radio sam mobile optimizaciju jedne stranice za klijenta i sad ju trebam uploadati na http://aws.amazon.com/ , oni imaju racun na tome servisu i stranica im je tu hostana.
No, problem je sto se ja tu apsolutno ne snalazim, i nemam blage veze kako pristupiti FTP-u da uploadam stranicu, user experience im je 0.

Klijent me zeli angazirati na jos jednom projektu, izradio bi mu wordpress temu… Tako da vec vidim kako cu ponovo zaglaviti s instalacijom wordpressa tamo na tom AWS-u.

Ima li netko mozda iskustva s AWS-om i konkretno ovim sto meni treba (upload, odnosno update stranice koja je vec tamo, i instalacija wordpressa), pa da mi malo pomogne. Sad, ne znam radi li se o nekoj banalnosti ili ipak ima posla za angazirati nekog sistemca?

Prvo otvori amazon aws konzolu i odaberi s3 bucket u koji ces da uploadujes fajlove, i to je to.
Ako oni nisu vec podesili da im bucket sluzi kao website, onda otvori bucket klikni na properties i otvori Static Website Hosting i podesi to sta treba.

Ne treba nikoga da angazujes, skontaces vec.

1 Like

Hvala @shimi , probat cu to kasnije pa se javim :wink: