Trebam preporuku *Stranog* hosta

Uvjeti su:
1.Paket koji uključuje bar 30 GB bandwidtha/mjesečno.
2. Da je brzina ok, a ne da se vuče ko da sam na dial up vezi.
3. cPanel poželjan
Sve ostalo (tipa baze, emailovi itd) nebitno.

Bilo bi najbolje ako bi mi netko mogao preporučiti strani shared hosting koji nema unlimited bandwidth, već da ima neki paket sa ograničenim bandwithom, npr. 30, 40 ili 50 GB bandwidtha. Nažalost većina stranih hostinga koje nalazim su sa unlimited bandwidthom prema čemu sam sumnjičav, pa bih rađe neki ograničeni paket.

Osim toga, da li netko koristi hostinge koji pružaju “unlimited” bandwidth (tipa hostgator, hostpapa, fatcow, coolhandle itd.), da li bi ih uopće preporučili, kakva iskustva imate s njima, pogotovo koliko su brzi?

Da li će me mi blokirati account ako mjesečno nabijem 30-40-50 GB bandwidtha?

Koliko su brzi ti unlimited hostinzi, ako netko može napisati url stranice i navesti hosting gdje je site hostan bilo bi odlično, tako da sam isprobam brzinu.

Malo sam potražio prijašnje postove, vidim dosta preporuka za hostgator, ali na prvi pogled izgleda kao obicno smece od hostinga sto se tiče brzine, jer probao sam otvoriti hostgator.com, i kad ga otvorim i kliknem na Try demo (control panel) treba fucking 25 sekundi da do kraja učita stranicu koja nije teška više od 400-500 KB, prestrašno, otvara brzinom od oko 15-20 KB/s kao da sam na dial-up vezi, a ne na ADSL-u.

Znači, najbolje bi bilo da navedete url stranice i navedete koji hosting koristite tako da sam mogu isprobati brzinu,
ili da bar navedete npr. koliko vam je teška početna stranica na siteu i koliko vremena (sekundi) treba da se do kraja učita…

Hvala!!!

http://www.prohosting.hr

ako, bas zelis, mozes se javit i njihovoj austrijskoj verziji:
http://www.techtown.eu

odlicna podrska (na hrvatskom) od webmajstor clana

mislim da ces tesko raditi 30 GB, a da stranica ne trosi puno CPU
a vecina jeftinih hostinga ce te blokirati cim krenes derati previse CPU resursa

Bubac oprosti ali pricas gluposti, trenutno radim na hostgatoru preko 70 gb mjesecno sve zajedno (što je sitnica) cpu mi je zauzet 0.1 % i imam 13 stranica(što od joomle/htmla/wp-a na tom hostingu (baby plan 10 $ mjesecno).
Up time mi je 100 % svih stranica a server response odličan i sve brzo učitava.
Sve mi je unlimited osim code distribution kojih imam ograničeno na 250 000 a u prime timeu mi koristi samo oko 30 000 te procesa (kojih je oko 10 odjednom bilo najvise) kojih imam max 25

Po ovom gore mislim da taj baby plan na hostgatoru izdrzi jako puno toga (cak mislim da prosjecan korisnik iz hr nemoze to nikako iskoristiti vec da mora biti malo zesci igrac da se taj hosting slomi )

NIKAD do sad da sam imao problema , što se tiče hrvatskih hostinga bježat glavom bez obzira jer im jedna stranica stvara probleme :slight_smile:

No da ne ispadne da ja tu ujutro lupetam gluposti nek ti malo iskusnija ekipa od mene potvrdi ovo sto sam rekao poput simea i ostalih jacih igraca…