Trebam prodavaonicu za online prodaju majica

Nadam se da sam postala na dobro mjesto ako nisam slobodno me premjestite.:mala:

Evo nakon nekog vremena sigurna sam da zelim napraviti wbshop.
Nakon mukotrpnih razgovora sa starcima o zaposlenju ipak sam se odlucila za poso preko weba nego da negdje budem konobarica.:mala:

Nasla sam likove koji mi mogu napravit preslikace, nasla sam izvor za ciste majice, starci su rekli da ce dic neki mali kreditic cca. 4000,00 kn za onu peglu i to je to…

Sad, hjuston aj haw the problem,…:bljesak:

Trebam prodavaonicu, shop, neki template, gotov, di bi ja mogla metati sama majice na taj site i da funkcionira kad neko naruci majicu,…

Rado slusam prijedloge,… pa makar i kriticne,… :mala:

:mala:

Pozz.

Imaš više web shopova od onih bespaltnih pa do onih koji se plačaju.
Besplatni:
Virtue mart ( radi u sklopu sa joomlom )
Magento ( mislim da je sam za sebe )
Plačeni:
interspire web shop

Ako ti nije bitan dizajn stranice preporuka je potražit malo po netu i odlučit se koji ćeš uzeti, ( virtuemart je ok, samo kaj moraš znat joomlu koristit) uglavnom za svaki ti treba bar neko znanje o administraciji.

A ako želiš malo kvalitetnije onda budi spremna odvojit par kunića, tu ti i ja mogu pomoć :slight_smile:

A napravi aplikaciju da korisnici mogu sami kreirati vlastitu majcu.
A web shop ti je možda overkill:)

Barem za sad. Misliš imati samo jedan proizvod, u neograničenim količinama i na kraju nudiš uslugu printa a ne prodaješ majce.

No stvar je u tome da ćeš ako uzmeš gotov webshop vjerovatno puno ušparati.

No uz ponudu majci svakako i dodati da korisnici mogu kreirati vlastite majce.
To je ipak web 2.0 gdje korisnik generira sadržaj:)

I predložio bih ti Magento jer on ima detaljno izrađene opcije proizvoda (veličina, boja, font itd).
I to se odmah primjenjuje na sortiranje, search i sl.
Samo što je to ubijanje muhe tenkom, no dalo bi se iskemijati u tome nešto fino i ukusno:)

To je bila i moja jedna ideja od njih tisuću :bljesak:
Samo što nisam mislio ići na sitno, nego obilaziti butike i nuditi im preslike na majicama. Ak se ne varam WGW ima slično i ekipi je to zanimljivo.
A ovih 4000 kn što spominješ, to je stvarno premalo za pokretanje bilo čega.
Sretno :mala:

Samo hrabro, moja neka preporuka jest prouči prvo konkurenciju na webu, što nude kako to rade itd.
Također probaj i sa facebookom, napravi stranicu i zanimljive primjere…

Na taj govnavi fb ti je danas najveca reklama. Tu ako se probijes posle ti sajt nije ni potreban.

kao shto je Secko rekao, danas ti je dovoljna i FB grupa da muljas sa prodajom :slight_smile:
Mada webshop je svakako dobra opcija, jer imas resen sistem placanja :wink:

Znaci gorrc ti je rekao sve sto bi ti i ja rekao.

Ja bi samo dodao, da ukoliko ne posjedujes vjestine potrebne za izradu i upravljanje web shopom, pripremi se na to da ti pocetno ulaganje mora biti znacajno vece od ovoga na sto do sada racunas.

Zatim, racunaj da ces vjerojatno trebati i neki payment gateway kako bi ti ljudi mogli placati karticama, a on opet kosta odredeni mjesecni iznos.

Također, ako ovo sve misliš raditi sama, ja iskreno ne vjerujem da to može raditi jedna osoba. Racunaj si da se moraš baviti izradom tih majica, slanjem istih naruciteljima, papirologijom, marketingom (sam marketing jednog ovakvog web shopa je full time job).

Fala decki, puno su mi pomogli vasi postovi.:kuc: :srce::wink:

Kad nesto zacrtam ne odustajem, pa kud puklo, takva sam. :kokica:

[quote=“Dragon”]
A ako želiš malo kvalitetnije onda budi spremna odvojit par kunića, tu ti i ja mogu pomoć :)[/quote]

Ok, zanima me, zelila bi da bude kako treba da se u staru ne objesim necim losim.:visi:

I treba vjerovatno registrirat neki obrt, jer bez racuna nikuda, a i bez toga nemozes otvorit karticno poslovanje (kod nas)… osim paypal… ako se ne varam

Uglavnom sve u marketing!

[quote=“gorrc”]A napravi aplikaciju da korisnici mogu sami kreirati vlastitu majcu.
A web shop ti je možda overkill:)

[/quote]

Da, to bi svakako trebalo biti.

Ma ajbolje za pocetak da bude placanje pouzecem, bolje ne dodatnih troskova n pocetku, ako bude ok lako se to unadogradi, kaj ne… :0ci:

nemoj nikako pouzecem bolje stavi broj racu neka ti provo uplate uplatnicom.Ako ides pouzecem moras znat da ti bilo tko moze narucit ti posaljes i ako ta osoba ne podigne paket ti placas duplu postarinu.

Da u pravu si, da budu recimo dvije opcije, pouzecem i na racun, jer ako ide sve na racun onda moram sve prijaviti sta je na racunu, a pouzecem me nece valjda svi zeznuti,…:kokica:

[quote=“dollars”]I treba vjerovatno registrirat neki obrt, jer bez racuna nikuda, a i bez toga nemozes otvorit karticno poslovanje (kod nas)… osim paypal… ako se ne varam

Uglavnom sve u marketing![/quote]

Bez registrirane djelatnosti nećeš daleko dogurati. Čim se počneš ozbiljnije reklamirati računaj na to da će te konkurencija prijaviti.

Ako trebaš podići 4k kuna kredita za stroj za termo otisak, preporučam da ipak odkonobariš godinu-dvije i sakupiš neku lovu i tek onda kreneš u biznis.

[quote=“trnac”]Bez registrirane djelatnosti nećeš daleko dogurati. Čim se počneš ozbiljnije reklamirati računaj na to da će te konkurencija prijaviti.

Ako trebaš podići 4k kuna kredita za stroj za termo otisak, preporučam da ipak odkonobariš godinu-dvije i sakupiš neku lovu i tek onda kreneš u biznis.[/quote]

Ma naravno, tata ima firmu pa cu na njega to pa ako krene otvorim svoje.
Ma nebi konobarila vise, probala sam mjesec dana i zgadilo mi se.:mad:

Ja bi kupio facebook grupu, s jedno 100.000 clanova i sibaj s reklamama i neki facebook profil s 5000 prijatelja, i udri, drugacije nitko nece znati za tebe i izgubit ces se ko kap vode u moru. Sretno!