[TREBAM]Strucno Misnjenje

Pozdrav, evo trebam misljenje , dali mi ovako mogu stajati oglasi adsense i etarget na stranici.

http://www.igre2012.com

hvala na odgovoru!

yep, sve je super. Jedino taj etarget malo zivcira ako na njemu ne zaradjujes milijone bolje ga makni jer tjera posjetitelje. Barem je meni upao odmah u oko i prvo sto sam napravio je ilo click na x bez da sam uopce pogledao sto se nalazi u njemu. Dok sam adsense oglase zapazio i cak su bili zanimljivi pogotovo oni video text ispod style.

Da bio mi je i cilj da upada u oci tako. Onda cu etarget oglase smjesiti negdje drugo , imate li kojih prijedloga?

Smjesti na sredinu tako da ne moze ugasiti. :smiley:

Testiraj, nema najboljeg odgovora do testiranja.

Uredu , a sto kazete mogu li oni ovako stajati ? Nece mi adsense nista “srati” radi ovakvog smjestaja oglasa

Ako te zele banirat oce. Imaju solidne razloge jer se etarget u jednom trenutku nalazi iznad njihovog oglasa pa moze doci do missclicka. A dali te oce banirat, mislim da se zasad nece zabavljat s tobom. Ali mogli bi te banirat jer si tek slozio site i odmah dodao adsense. Kao da si napravio site da dodas adsense a ne da promoviras igre i das ljudima da se igraju. Dakle greske u startu.

Maketi cu onda etarget oglase onda , nece me banati zato sto mi je nova stranica. Imam juhuhu novih stranica s adsenseom i dobio sam isplatu i tako dalje .D

EDIT:
Evo ga , sto sada mislite?