Trebam strucnu pomoc i savjet za problem koji imam sa laptopom

Pozdrav, imam mali poblemcic sa laptopom kojeg sam kupio prije 5 dana, pa dok ga nisam odnjeo u trgovnu gdje sam kupio jer imam garanciju zanima me dali mi netko moze reci kakav problem imam.

Dakle…racunalo je do danas normalno palio, radio… ali jedan put kada sam ga isao upaliti, sve je islo normalno…upalio se i doslo je do koraka gdje moram upisati lozinku za pristup deskopu, upisao sam lozinku tocno i kliknuo na gumb za dalje, ali meni je racunalo tada samo ostalo tamnog ekrana ali strelica misa funkcionira vidi se…

I sada svaki put kada palim isto mi se desava, normalno upali ali na tom koraku stane i tamno ostane ( naravno mis se vidi)

E sad, neznam dali sam dovoljno dobro objasnio ali to je najbolje sto sam mogao jer ne kuzim se previse, pa eto ako bi netko mogao reci do cega bi mogao biti problem jer nadam se da nije graficka ili nesto jer tek sam ga kupio…

hvala

Može biti hrpa razloga, ali evo nekoliko linkova koji mogu pomoci

ps: Vidi ovo https://www.youtube.com/watch?v=AtyAOTdfKD0 i procitaj description i komentare videa

Hvala, čini se kao dosta korisnih stvari. Samo jos jedan problem imam a to je da nemogu nikako uci u bios… Mozda nesto krivo radim ili jednostavno neznam… Imam računalo Acer

Koliko vidim na netu bios je F2, znaći upali ga i pritiskaj F2

Uspio sam, hvala ti pomogli su mi tvoji linkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: weeeeeeeeee

Hvala punoooo :slight_smile: