Tsereg

Tsereg, prijatelju, di si? Nema te od lita. Falu mi kilometarski postovi na forumu. Kad čitan tvoje postove to izgleda ko “Rat i mir”!!

Bas se vec duze vremena pitam gdje je taj covjek! Fale mi njegovi britki komentari i mudri odgovori koje je milina za citat.

:smiley: :smiley:

S valjanim razlogom oživljavam ovu temu.

Slažem se, di nam je Sereg?

Odakle je on?

Uvijek racionalan, logičan i blago skeptičan lik, još prije par godina dok sam se muvao po ovom
forumu sam ga viđao u više-manje svakoj temi, sad ga ne vidjeh ovdje već dugo.

Možda mu je jednostavno ovaj forum uzimao previše vremena i odvlačio ga od posla, i ja sam
kao trenutno super moderator na jednom od top 3 IM foruma uzeo malu pauzu i već 2 tjedna
nisam ništa postao tamo (vjerovatno ću predat ostavku :D), iz nekog razloga kvaliteta vremena
provedenog tamo se smanjuje, valjda zato što sam dosad već pokupio sve značajnije informacije
od tamo i sa drugih foruma, uz svu moju redovnu literaturu i praksu od vođenja vlastitih projekata
i poslova, i povezao sam se sa svima sa kojima sam planirao, tako da me jednostavno
sve manje stvari vuče nazad, a i generalno izgleda da opada prosjek kvalitete diskusija
općenito na IM forumima, mislim da uz sve te dinamične faktore ovo mogu još donekle
objektivno procijenit, al to je sve tema za neku drugu diskusiju, vraćam se nazad na temu
da ne idem previše u digresiju - tsereg, ajde javi bar da si živ i da je sve ok, razumljivo je
ako ti je dosta forumskih aktivnosti. :slight_smile:

Možda čovjek uživa negdje na moru :smiley:

'ko i svi normalni ljudi :wink:

U kojoj ono firmi on radi? Trebali bi nazvati i provjeriti.

“… Gospodo draga, on je nestao bez traga
i to celoj prici daje cudan tok
neki se dzambasi kleli
da su kod Sombora sreli
nekog tipa sto je bio isti on …”

buahahahahahaha

Tsereg je Kaiser Soze.