[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

Pozdrav svima!

Citam vase postove i zaista ste mi mnogo pomogli sa savjetima, mene zanima sljedece - citala sam na nekoj stranici iskustvo gdje je netko na svom instagram profilu za pocetak kupovao followere za nekih 5$ za cca 1k followera, i lajkove/komentare po 10ak centi. Znate li mozda neku stranicu gdje se to “kupuje”?

Hvala punooo :slight_smile: :slight_smile:

Zasto rizikujes ban sa beskorisnim stvarima koje pritom jos i placas?

samo za pocetak, dok se ne skupi neki broj followera. ne planiram sad kupiti bas na tisuce followera

Ja ti rekoh a ti sad kako zelis :slight_smile:

evo cijelo jutro se mucim, uploadam slike i nista jos, nijednog followera a lajkam, follujem, komentiram. heeeelp :frowning:

Ocito misi procitala sve kako treba. Nista ne ide preko noci.

nekad treba da prodje po par dana dok ti ne uzvrate follow :slight_smile: koliko slika si izbacila? kazu da obicno treba da imas bar 9 slika da kad dodje neko na tvoj prof da izgleda ˝popunjeno˝, da je Bio sredjen… i tagovi na slikama dosta pomazu… ja koristim extenziju za chrome zove se Autoinsta 7dana je besplatna, tako da sve podesim i ona automatski radi followuje lajkuje unfollowuje itd… koristim vec tri nedelje (tri razlicita profila po nedeloju dana) i super radi, evo za ovaj zadnji profil za nedelju dana od 250fallowersa sam stigo do skoro 700… samo bitno da lajkujes prave tagove i da pratis ljude koji komentarisu i lajkuju slike na profilima iz tvoje niche :slight_smile:

Ljudi, nemojte placati followere ili koristiti puste aplikacije. Bavim se Instagramom preko godinu dana i tek nakon godinu dana aktivnog vodjenja profila se pocne zaradjivati. U pocetku nije bajno ali treba biti uporan.

Jeste li vi culi za gainove? I za granice Instagrama, koliko mozes followati i odfollowati? O tome uopce niste pricali?
Statistika profila ako zelite postati influencer?

Rado cu podijeliti neka svoja iskustva.

Pozz ekipa

1 Like

Može, podeli iskustva sa nama :slight_smile:

1 Like

Mene zanima koliko dnevno mogu followati ili odfollowati ljudi da me Instagram ne blokira? Postoji li takva granica?

1 Like

Dnevno mozes followati 1000 ljudi, i isto toliko odfollowati. Ali u 1h mozes maximalno 200 followati ili odfollowati.
Ukoliko predjete granicu, Instagram vas blokira na 6, 12, 24 ili 48h. Naravno, nastojte biti bar oko 900 dnevno.

Ukoliko je novi profil, malo usporite na cca 50 followanja u 1h.

Rado cu odgovarati na pitanja :slight_smile:

2 Likeova

@Marko_Klaric hvala ti, puno si mi pomogao. Profil mi je star 3 dana, imam 160 followera i cca 40ak lajkova po fotografiji. S tim da zasada radim rucno follow ja njima pa onda i oni meni. Zasada me Instagram nije blokirao, samo mi je trazio verifikaciju broja mobitela. Svakako cu poslusati tvoje savjete.

1 Like

Od kud ti te informacije? Jesi siguran da su tocne :smiley:

Druze provjerene informacije : Dnevno foluj 200LJUDI unfollow 999 !!!
To ti je SAFE MODE !

Koristite follower assistent jest da se placa 2-3$ al veoma dobra app ja njom dizem profile i veoma korisna i jednostavna app :wink:

Zahvalite mi se posle :stuck_out_tongue:

Jel to aplikacija za instagram?

ja sa ekstenzijom za chrome Autoinsta .me dnevno u proseku zapratim oko 300-400 i unfallow isto toliko odprilike lajkova oko 400-450 i zasada nisam imao problema :slight_smile:

Zavisi koliko je star profil, ako je nov ne mozes tako puno :smiley:
O aplikaciji se radi.
Ja sam koristio je na mobitelu al skida bateriju drama, te sam emulator instalirao na komp i skinuo je i radi 0-24h :smiley:

Followers Assistant je najbolja aplikacija, koristite je samo za followanje ljudi sto izadje mjesecno 17 kn za vise profila.

Bavim se Instagram marketingom vec duze vrijeme i zaradjujem na tome.

Jedino Followers Assistant (dostupan samo na android platformi) je jedini program kojeg se isplati platiti.

Moj savjet vam je da u pocetku dodajete cca max 50 u satu, kad predjete 10k followersa onda mozete kako sam prije napisao.

I paralelno kako dizete followerse morate dizati i lajkove na slikama (optimalno je 5-10% followersa - lajkova).

Koristite gainove, odredjene profile gdje su pravi profili a ne fake jer ce vas pravi profili pratiti i biti aktivni na vasem profilu ukoliko ste iti malo zanimljivi.

Ukoliko je novi profil, objavljujte slike max 2 dnevno, u 16h i oko 22h navecer (ljetno racunanje). kad imate vise followersa, ne smijete biti dosadni. Te smanjivati slike na jednu dnevno i koji dan pauzirati.

Moj profil ima preko 55k followersa, objavljujem sliku svako tjedan i nesto pa mi se dize profil za cca 100 dnevno.

1 Like

Siguran sam, bavim se sa IG marketingom i vodim dosta profila.

Mene interesuje sa koliko pratilaca krece zarada na Instagramu?

Zanima me kako zaradujete preko IG-a? Imam profil od 70 000 followera sa hrvatskom publikom, svi su dosli prirodnim putem, bez follow/unfollow. Prosjek lajkova po objavi je 7 000 lajkova…