[Tutorial] Instagram - od 0 do 10k followera!

Maloprije sam pisao, isti imam problem na 3-4 profila. Kod mene je bot radio i traje isto 5-6 dana. Ne znam na koliko stavljaju, ali nema to rijesenja dok se samo ne odblokira.

Da li ste dobili koristan savjet

Pa nemas tu nekih savjeta, kad oni odblokiraju proradit ce. Kod mene je bot pratio, pa cu kad odblokiraju nastimati da malo rijedje ide follow

Ja sam rucno pratila

Tko jos ima ovakav problem, koliko vam je trajalo

Pomozite netko molim vas

Ako si tak spammala i na instagramu, ništa čudno da su te blokirali… Nema drugog rješenja osim čekati da se odblokira

3 Likeova

Prema nekim informacijama folliwblock se dogada ukoliko imate 6000 follow akcija u zadnjih 30 dana, tako da treba cekati da taj broj padne ispod 6000. I to se pocelo dogadati unazad zadnjih tjedan dana.

Moguce da IG testira to da sprijeci botove malo :slight_smile:

A da li unofollow to moze ubrzati?

Dešava se već neko vrijeme i sa novim i sa starim profilima bez obzira na broj praćenja po danu/sedmici ili mjesecu. Zaprati 10 profila i dobije “follow block”… Ima sigurno već mjesec dana kako sam to primjetio. Možda ostaviti profil na “mirovanju” 7 ili više dana pa onda pokušati.

Ne. Po dostupnim info. Unfollow i like rade normalno, ali ne pomazu kod ovog. Samo cekanje.

1 Like

Ovo se moze dogadati zbog jako velikog broja razloga.

  • Losi proxy-i
  • Losi accounti
  • Razni tragovi koji povezuju vise racuna

Ovih 6k su nekakve brojke koje se pojavljuju kod ljudi koji rade sve na nacin 1acc na jednom kvalitetnom proxyu sa kvalitetnim accountima. Opet sve to ovisi, zato sto je moguce da IG to testira pa je primjenjeno random/regionalno ili tko zna kako.

Za sada se pokazala tocna informacija da je 6k/30.

Upravo tako. Što znači da možemo samo nagađati koji je tačan razlog.

Meni sve funkcione normalno rade ali imam problem da mi stalno trazi verifikaciju preko broja telefona. Verifikujem i posle 24h ponovo trazi i tako u nedogled.

Ma meni je problem napravio bot koji je previse dnevno pratio, nije bila sigurna zona. Ali probat cu ih staviti na mirovanje jos, ali proslo je sigurno 7 dana.

Imao sam naloge koje su stajali mesec dana, i Isti slucaj dok imam neke naloge koji mi rade bez broj telefona.

I sta ti rade nalozi, jel samo follow-unfollow, il skupsljas jos nesto tu osim pratioca

follow-unfollow, lajkuje i povremeno dodaje slike ma da to uglavnom ne radi.

4G proxiji u buducnosti su jedini izbor za botanje accounta cini se.

Troškovi rastu, povratni odaziv otpada… Sve skuplje i opasnije postaje. Složiš 100 accounta guraš 3 mjeseca trošiš na bot, proxije… I onda se probudiš disableano svi. Pa borba sa onim kodovima mailovima, u konačnici možeš žešće popušit. Ovo su neki od zadnjih trzaja laganog guranja profila na Instagramu.

A jel ti jedini cilj da imas profile sa dosta followera? Znaci nista se drugi ne radi uporedo sa rastom (nema skupljanja emailova i subscribera na neki nacin, ili nesto slicno)?